NFL Gündem 7 Şubat 2021

NFL Gündem 7 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 7 Şubat ‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

NFL Honors 2020 Ödüllerinin Sahipleri Açıklandı

Beklenen an geldi, geride bıraktığımız regular-season‘un ardından Super Bowl LV gerçekleşmeden hemen önce NFL, 2020 sezonunda NFL Honors ödüllerini kazanan isimleri duyurdu.

Offensive Rookie of the Year ödülünün sahibi Justin Herbert; Defensive Rookie of the Year ödülünün sahibi Chase Young; 2020 Walter Payton NFL Man of the Year ödülünün sahibi Russell Wilson ve 2020 AP NFL Most Valuable Player Aaron Rodgers olurken, listede yer alan diğer isimler ise herkesi oldukça şaşırttı.

Shane Ray, Baltimore Ravens’tan sonra CFL Takımlarından Toronto Argonauts ile Anlaşma İmzaladı

30 Ağustos 2019’da serbest bırakılarak sona ermiş olan NFL kariyerinde Baltimore Ravens ile Denver Broncos kadrosunda yer almış olan Outside Linebacker oyuncusu Shane Ray; Toronto Argonauts ile anlaşma imzaladı.

Jordan Whitehead Super Bowl LV’de Forma Giyebilecek mi? (NFL – NFC)

Tampa Bay Buccaneers‘la Kansas City Chiefs’in Super Bowl LV’de ulusal şampiyonluk adına canları pahasına savaşmalarına neredeyse birkaç saat kala; Bucs taraftarlarının dikkatinde olan nokta her şeyden önce Labrum sakatlığı yaşayan Safety oyuncusu Jordan Whitehead’in durumu oldu.

Tampa Bay Buccaneers ve NFL Network‘ten konu ile ilgili olarak yapılan raporlamalarda; Safety oyuncusunun Super Bowl LV’de forma giymesinin beklendiği ifade edildi.

Sonuç olarak Bucs taraftarlarının oyuncunun durumuna ilişkin ellerinde kalan tek çare ise; Super Bowl LV’yi bekleyip, ne olacağını görmek oldu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir