NFL Gündem 4 Mart 2021

NFL Gündem 4 Mart 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 4 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 4 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

New York Giants Golden Tate ve David Mayo’yla Yollarını Ayırdı (NFL – NFC)

6-10’luk bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatmış olan New York Giants, 2018 sezonu sonrasında kadroya katılan Wide Receiver oyuncusu Golden Tate ve 2 Eylül 2019‘da kadroya katılan Linebacker oyuncusu David Mayo‘yu serbest bıraktı.

Thomas Davis Emeklilikten Önce Carolina Panthers’le 1 Günlük Anlaşma İmzalayacak (NFL – NFC)

Washington Football Team, 26 Mart 2020’de kadroya katılmış olan Linebacker oyuncusu Thomas Davis‘i serbest bıraktı.

31 Aralık 2020 tarihinde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte emekli olmayı planladığını duyurmuş olan All-Pro Linebacker oyuncusu Thomas Davis ise, Instagram aracılığıyla paylaştığı veda metninde 11 Mart tarihinde Carolina Panthers ile 1 günlük anlaşma imzalayarak NFL’e bir Panthers oyuncusu olarak veda edeceğini duyurdu.

Ben Roethlisberger 2021’de Tekrardan Sahada Forma Giyecek (NFL – AFC)

Son dönemde NFL Gündem serisine oldukça fazla konu olan ve gündemden neredeyse hiç düşmeyen konu sonuca kavuştu. Pittsburgh Steelers, geçtiğimiz saatlerde profesyonel Quarterback oyuncusu Ben Roethlisberger ile 2021 sezonu için anlaşmaya vardı.

Kariyerinde 2 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan oyuncu, 2021 sezonunda tekrardan Pittsburgh Steelers için sahada olmak adına 5 milyon dolarlık maaş kesintisini kabul etti.⠀

Detroit Lions Desmond Trufant’ı Serbest Bırakabilir (NFL – NFC)

5-11’lik bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatmış olan ve geçtiğimiz saatlerde Wide Receiver oyuncusu Tyrell Williams ile 1 yıl süreli anlaşma imzalamış olan Detroit Lions, tecrübeli Cornerback oyuncusu Desmond Trufant‘ı serbest bırakmayı planlıyor.

Trufant, 25 Mart 2020 tarihinde 2 yıl süreli ve 21 milyon dolar değerinde olan bir anlaşma imzalayarak Lions kadrosuna katıldı ve 2020-21 sezonunda Lions adına forma giyerek sahada kendisini göstermişti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir