NFL Gündem 17 Şubat 2021

NFL Gündem 17 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 17 Şubat ‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Trevor Lawrence’in Ameliyatı Sorunsuz Bir Şekilde Sona Erdi

2021 NFL Draft‘ının en gözde Quarterback oyuncularından biri olan Trevor Lawrence, labrum (omuz) sakatlığı sebebiyle girdiği ameliyatı sorunsuz şekilde atlattı.

Ameliyatın oldukça güzel geçtiğinin ifade edilmesinin yanı sıra genç oyuncunun antrenman kamplarında %100 performans gösterebilmesinin beklendiği ancak şu anda rehabilitasyon süreci içerisinde bulunduğu da dile getirildi.

Bills’in Sahibi Kim Pegula’dan Josh Allen Açıklaması: “Onun Nasıl Geliştiğini Görmek İçin Sabırsızlanıyorum.”

13-3’lük galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu ve 2-1‘lik bir galibiyet serisi çerçevesinde ise Playoff‘ları kapatmış olan Buffalo Bills‘in sahibi Kim Pegula, bugün yaptığı açıklamada genç Quarterback oyuncusu Josh Allen hakkında konuştu.

Pegula, genç Quarterback’in 2021 yılından nasıl gelişeceğini görmek için sabırsızlandığını ifade etti;

“Onu Draft ettiğimizden beri her yıl geliştiğini gördük. Hangi alanlarda gelişmesi gerekiyorsa o alanlar üzerinde gerçekten çalıştığını ve sonraki sezonda bu çalışmanın meyvesini verdiğini gördük. Gelecek sezonda ne olacağını ve Josh’un nasıl gelişeceğini görmek için sabırsızlanıyorum.”

Alvin Kamara Ryan Vargas’a Sponsor Oluyor

New Orleans Saints‘in Running Back oyuncusu Alvin Kamara, bu hafta sonu yapılacak yarış için, NASCAR sürücülerinden Ryan Vargas’a sponsor olmak adına JD Motorsports ile partner oldu.

Genç oyuncu, daha önce ise NASCAR CUP serisindeki tek Afro-Amerikan sürücü olan Bubba Wallace hakkında açıklamalar yapmış ve Wallace’a destek olmuştu.

Jacksonville Jaguars Formalarda Renk Değişimi Gerçekleştirdi

1-15’lik galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatmış olan Jacksonville Jaguars, “Yeni Enerji, Yeni Birincil #TealWithlt” açıklamaları altında yaptığı paylaşımla birlikte birincil formalarındaki siyah rengi çamurcun (teal) ile değiştirdi.

Ben Roethlisberger Steelers’la Birlikte Yola Devam Mı Ediyor?

12-4’lük galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu ve 0-1’lik bir galibiyet serisi çerçevesinde ise Playoff‘ları kapatmış olan Pittsburgh Steelers‘ın Genel Müdürü Kevin Colbert, bugün yaptığı açıklamada Ben Roethlisberger‘a değindir.

Colbert, yaptığı değerlendirmelerde Roethlisberger‘ın hala iyi bir şeyler yapabileceğini tahmin ettiklerini ancak 2021 sezonunda Big Ben’in tekrardan sahada olacağına dair bir taahhütleri olmadığını dile getirdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir