NFL Gündem 3 Mart 2021

NFL Gündem 3 Mart 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 3 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 3 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

New Orleans Saints J.T. Gray’le 2 Yıllık Uzatma Anlaşması İmzaladı, David Onyemata’nın Kontratını ise Yeniden Yapılandırdı (NFL – NFC)

12-4’lük bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu ve 1-1’lik seri çerçevesinde ise Playoff‘lara veda etmiş olan New Orleans Saints, iki oyuncusuyla yeni anlaşmalar imzaladı.

Takım, 3 Mayıs 2018 tarihinde kadroya katılmış olan Safety oyuncusu J.T. Gray ile 2 yıl süreli ve 2 milyon doları garantili olmak üzere 4 milyon dolar değerinde bir anlaşma imzalarken, 2016‘da kadroya katılmış olan Defensive Tackle oyuncusu David Onyemata‘nın kontratını yeniden yapılandırarak, bütçesinden 4.34 milyon dolarlık bir tasarruf gerçekleştirdi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir