Nick Easton Serbest Bırakıldı

New Orleans Saints Nick Easton’ı Serbest Bıraktı

12-4’lük bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu, 1-1‘lik bir seri çerçevesinde ise playoff‘ları kapatmış olan New Orleans Saints; Guard oyuncusu Nick Easton ‘ı serbest bıraktı.

Gerçekleştirilen bu faaliyet, Saints’e 5,875 milyon dolar değerinde bir bütçe tasarrufu sağladı.

Guard oyuncusu, 17 Mart 2019 tarihinde; 4 yıl süreli ve 24 milyon dolar değerinde bir anlaşma imzalayarak New Orleans Saints kadrosuna katılmıştı.

Nick Easton – Kariyer ve İstatistikler

2015 NFL Draft‘ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan Guard oyuncusu Easton; 7 Mayıs 2015 tarihinde Baltimore Ravens ile bir anlaşma imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 4 takımın -Baltimore Ravens*, San Fransisco 49ers, Minnesota Vikings, New Orleans Saints- kadrosunda yer almış olan Guard oyuncusu Easton; 4’ü aktif olarak sahada geçen 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca 1’i Playoff maçı olmak üzere 46 maçta forma giydi.

Guard oyuncusu Easton; 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu bu 46 maçın 32’sinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

New Orleans Saints’te Daha Önce

Anthony Miller’la Chauncey Gardner-Johnson Para Cezasına Çarptırıldı

Wide Receiver oyuncusu Anthony Miller ve Defensive Back oyuncusu Chauncey Gardner-Johnson, Super Wild Card hafta sonunun 2. günü olan 10 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirilen Chicago Bears – New Orleans Saints karşılaşmasında kavga etmeleri sebebiyle para cezasına çarptırıldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir