NFL Gündem 23 Şubat 2021

NFL Gündem 23 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 23 Şubat ‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Philadelphia Eagles Alshon Jeffery ile Yollarını Ayırıyor (NFL – NFC)

4-11-1’lik bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatmış olan Philadelphia Eagles, 9 Mart 2017 tarihinde kadroya katılmış olan Wide Receiver oyuncusu Alshon Jeffery’yi ligin başlamasıyla birlikte (mart) serbest bırakmaya hazırlanıyor.

Tyler Eifert’in 2021 Seçeneğinin Reddedilmesi Bekleniyor, Genç Tight End Oyuncusu Serbest Oyuncu Olacak (NFL – AFC)

1-15’lik bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatmış olan Jacksonville Jaguars‘ın, 30 Mart 2020 tarihinde 2 sezonluk bir anlaşma çerçevesinde kadroya katılmış olan Tight End oyuncusu Tyler Eifert’ın 2021 seçeneğini reddetmesi bekleniyor.

Amy Palcic Jacksonville Jaguars Kadrosuna Katıldı (NFL – AFC)

12 Kasım 2020 tarihinde Houston Texans’tan kovulmuş olan Amy Palcic, Jacksonville Jaguars’ın Baş Koçu Urban Meyer‘in açıklaması çerçevesinde iletişim ekibinin yöneticiliğine getirildi.

NFL’de Franchise Tag Tsunamisi

Saatlerin 00:00’ı göstermesiyle birlikte NFL, Franchise Tag dönemini başlattı.

Takımlar, taraftalar ve özellikle de oyuncular tarafından oldukça ilgi gören Franchise Tag dönemi, Mart ayının 9’una kadar devam edecek.

Isaiah Wilson: Bir Titan Olarak Futbolla İşim Bitti (NFL – AFC)

2020 NFL Draft‘ının 1. round ve 29. sırasından Tennessee Titans tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Wilson, Twitter üzerinden yaptığı ve hemen ardından sildiği ilginç bir paylaşımla hem Twitter hem de NFL‘in gündemine oturdu.

“Bir Titan olarak futbolla işim bitti. Daha fazla yorum yok.”

Chris Godwin – Tamam mı, Devam mı? (NFL – NFC)

2020-21 sezonunun Super Bowl şampiyonu Tampa Bay Buccaneers‘ın Wide Receiver oyuncusu Chris Godwin, bugün yaptığı açıklamada şu anda kariyerinin en büyük karar noktalarından biri olan; “Buccaneers ile yola devam etmek, ya da serbest bir oyuncu olarak para kazanmak.” konusu hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

“Benim için, serbest oyunculuğa baktığımda, bu gerçekten düşündüğüm bir şey. Burada (Tampa) olmak istiyorum. Takımdaki adamları seviyorum. Sanırsam özel bir şeyimiz var. Ama aynı zamanda dışarıdaki tüm olasılıkları ve seninle ailen için en iyisini yapmayı düşünmeniz gerekiyor.”

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir