Houston Texans, Amy Palcic ile Yollarını Ayırdı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By King Sports / CC-BY-SA

New England Patriots’tan sonra bir diğer kovulma vakası da Houston Texans’tan geldi. 

Houston Texans, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; 2013 yılından bu yana takımda ve NFL’de yer alan ilk kadın sıfatına sahip olan İletişim Departmanı Başkan Yardımcısı olan Amy Palcic ‘i kovdu. 

Takımın başarılı oyuncusu JJ Watt ise, Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamada konuyla ilgili duygu ve düşüncelerini şu sözler ile dile getirdi;  

“Bir NFL ekibinin Halka İlişkiler Başkanı olacak ve NFL’deki en iyi halkla ilişkiler personelliği sebebiyle Rozelle Ödülü’nü kazanan ilk ve tek kadın.  

@amypalcic’i kim alırsa, iş dünyasında mutlak en iyilerden birini elde edecek.”  

-JJ Watt’ın, VP PR Amy Palcic’in takıma veda edişi üzerine yaptığı açıklama. (Kısaltılmıştır)  

Önceki makaleBaker Mayfield Sahalara Geri Döndü
Sonraki makaleGame Ball of the Week | 2. Hafta
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here