JJ Watt: 2014'ten Beri Böyle iyi Hissetmemiştim | Korumalı Futbol Türkiye

Houston Texsans‘ın Defensive End oyuncusu JJ Watt, bugün yapmış olduğu bir açıklamada covid-19 pandemik salgınının ortaya koyduğu risklerden korunmak amacıyla bulunduğumuz karantinanın kendisine neler kattığını ifade etti.  

JJ Watt, Houston Texans’ın resmî web sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada, “vücudum 2014, 2015’ten beri böyle iyi hissetmemişti.” sözleriyle dikkat çekti. 

“Vücudum muhtemelen 2014, 2015’te iyi hissettiği kadar iyi hissediyor. Bu yüzden şu anda kampa gitmeyi ve sadece işime odaklanmayı dört gözle bekliyorum.”  

“Karantinanın bana her gün antrenman yapmaktan başka bir şeye yol açmadığını söyleyebilirim. Demek istediğim, yapabileceğin başka bir şey yok, dışarı çıkamazsın. Sinemaya gidemezsin. Yemek için dışarı çıkamazsın. Bu yüzden benim için bu egzersiz programı oldukça harika oldu.”  

JJ Watt: 2014'ten Beri Böyle iyi Hissetmemiştim | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jeffrey Beall /CC-BY-SA

“Her gün beslenmeme odaklanabildim ve aldığım her kaloriyi tam olarak saydım, temelde; vücudumu offseason’un başından bugüne kadar tamamen dönüştürmeye çalıştım ve sonuç gerçekten en iyilerinden biri oldu. Egzersiz açısından hiç olmadığı kadar iyi ve oldukça memnunum. 

Yaptığı açıklamada covid-19 karantinasını nasıl geçirdiğini ve bu karantina durumunun ona neler kattığının altını çizen Watt, açıklamasının sonunda ise yeni sezon ve takımdaki lider oyuncular hakkında konuşarak sözlerini sonlandırdı.  

“Takımda bir grup harika adamımız var. Bu işe girmenin bizim için ne kadar önemli olduğunu anlayan ve bu sezon en hazırlıklı takımın ve en disiplinli takımın başarılı olacağını anlayan çok sayıda liderimiz var. Bununa iyi bir iş çıkartmalıyız ve böylesine iyi liderlere sahip olduğumuz için şanslıyız.” 

Önceki makaleMatthew Stafford Rezerv/Covid 19 Listesine Girdi
Sonraki makaleDrew Brees Alışkanlıklarından Vazgeçiyor
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here