NFL Gündem 23 Nisan 2021

NFL Gündem 23 Nisan 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 23 Nisan 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 23 Nisan’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Orlando Brown Jr. İstediğini Alarak Baltimore Ravens’a Veda Etti

Orlando Brown Jr. istediğini aldı. 10 Şubat 2021 tarihinde Baltimore Ravens‘tan transfer olmak üzere talepte bulunmuş olan 24 yaşındaki 2x Pro Bowler Offensive Tackle oyuncusu Orlando Brown Jr. Kansas City Chiefs‘e transfer oldu.

NFL, Covid-19’a Yönelik Aşılanmış Oyuncular Çerçevesinde Değiştirilmiş Protokolleri Onayladı

NFL ve NFLPA, gün içerisinde yapmış olduğu bir açıklamayla birlikte aşılanmış oyuncuları tema alan Değiştirilmiş Covid-19 Protokollerini onayladı. Bildiri, tüm takımlara ulaştırıldı. Yayınlanan bildiride kulüplere özellikle; çalışanları, oyuncuları ve oyuncu aile üyelerini aşılanmaya yönelik kabulü en üst düzeye çıkartmak adına eğitim vermeye devam etmeleri vurgulandı.

NFL Gündem 23 Nisan 2021 | Günün Geriye Kalanı

  • Green Bay Packers’ın 24 yaşındaki Cornerback oyuncusu Chandon Sullivan, kendisinin RFA ihalesini imzaladı.
  • Cleveland Browns, 23 yaşındaki Pro Bowler Cornerback oyuncusu Denzel Ward ile 26 yaşındaki Quarterback oyuncusu Baker Mayfield‘ın 5 yıl opsiyonlarına olumlu karar verdi.
  • San Fransisco 49ers, 15 Mart 2021‘de feragat edilmiş olan 25 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Maurice Roy Hurst Jr. ile 24 yaşındaki Defensive End oyuncusu Arden Key‘le anlaşma imzaladı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir