Orlando Brown Jr’dan Transfer İsteği

Baltimore Ravens Orlando Brown’un Talebini Yerine Getirecek mi?

Tıpkı babası gibi Baltimore Ravens adına forma giymekte olan Offensive Tackle oyuncusu Orlando Brown Jr. Baltimore Ravens’tan transfer olma talebinde bulundu.

Oyuncunun, sadece kendisine “Left Tackle” pozisyonunda yer verecek olan takım adına forma giyeceği de talepte yer aldı.

Kolej futbolu kariyeri boyunca oldukça başarılı olmuş ve NFL‘deki ilk 3 sezonunda da NCAA CFB kariyerindeki gibi ses getirmiş olan genç oyuncunun; kısa süre içerisinde bu talebinin karşılığını alması bekleniyor.

Orlando Brown Jr. – Kariyer ve İstatistikler

2018 NFL Draft‘ının 3. round ve 83. sırasından Baltimore Ravens tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Brown Jr. 16 Mayıs 2018 tarihinde Baltimore Ravens ile; 4 yıl süreli, 3,49 milyon dolar değerinde olan ve +865,720 dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar Baltimore Ravens adına sahaya çıkmış olan Offensive Tackle oyuncusu Brown Jr. 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca

  • Offensive Line Penalties
    • 5 False Start
    • 4 Holding
    • 3 Decl/Offs

İstatistiklerini elde etti ve ayrıca 2019, 2020 Pro Bowl’ları da dahil olmak üzere 48 maçta forma giydi.

Genç Offensive Tackle oyuncusu Brown Jr: Baltimore Ravens adına sahaya çıktığı 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu bu 48 maçın 42’sinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir