NFL Gündem 23 Mart 2021

NFL Gündem 23 Mart 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 23 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 23 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Atlanta Falcons, Mike Davis’le Anlaşma İmzaladı

18 Şubat 2021 tarihinde Safety oyuncusu Ricardo Allen ve Defensive End oyuncusu Allen Bailey’i serbest bırakmış olan Atlanta Falcons, Running Back oyuncusu Mike Davis‘le anlaşma imzaladı.

28 yaşındaki oyuncu, 3 milyon doları garantili olmak üzere 5.5 milyon değerinde olan anlaşma çerçevesinde 2 sezon boyunca Atlanta Falcons adına forma giyecek.

Green Bay Packers, Kevin King’le Tekrar Anlaşma İmzaladı

20 Şubat 2021 tarihinde Offensive Tackle oyuncusu Rick Wagner ile Linebacker oyuncusu Christian Kirksey‘i serbest bırakmış olan Green Bay PackersKevin King‘den vazgeçmeyerek, 25 yaşındaki Cornerback oyuncusu Kevin King‘le tekrar anlaşma imzaladı.

Genç oyuncu, 6 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon daha Green Bay Packers adına forma giyecek.

Deshaun Watson’a Açılan Hukuk Davalarının Ardı Arkası Kesilmiyor

Geçtiğimiz saatlerde 13 hukuk davasıyla karşı karşıya olduğu konusu ile NFL Gündem serimizin 22 Mart 2021 tarihli sayısına konu olmuş olan Deshaun Watson, son saatlerde kendisine açılan bir hukuk davası daha ile, gündemdeki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

San Fransisco 49ers, Trent Williams’la Tekrar Anlaşma İmzaladı

San Fransisco 49ers, 21 Haziran 2020 tarihinde kontratı yeniden yapılandırmış oldukları Offensive Lineman oyuncusu Trent Williams‘la tekrar anlaşma imzaladı.

8x Pro Bowler & 2015 Second-team All-Pro Offensive Tackle oyuncusu Williams, imzalanan anlaşma çerçevesinde 6 sezon daha San Fransisco 49ers adına forma giyecek.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir