NFL Gündem 22 Ocak 2021

NFL ‘de Bugün | 22 Ocak 2021

NFL, 7.500 Aşılı Sağlık Çalışanına Super Bowl LV İçin Ücretsiz Bilet Verecek

NFL; 7 Şubat 2021 Pazar tarihinde Raymond James Stadyumu, Tampa, Florida, ABD’de gerçekleştirilecek olan Super Bowl LV için 7.500 aşılı sağlık çalışanına ücretsiz bilet vereceğini duyurdu.

Alabama Crimson Tide Bill O’Brien’ı Offensive Coordinator Olarak Kadrosuna Kattı

2020-2021 sezonu College Football Playoff National Championship maçının galibi olan Alabama Crimson Tide’ın Baş Koçu Nick Saban; 6 Ekim 2020 tarihinde Houston Texans tarafından kovulan Bill O’Brien’ı Offensive Coordinator pozisyonuna getirdi.

Washington Football Team Martin Hayhew’i Genel Müdür Olarak Kadrosuna Kattı

7-9’luk bir galibiyet serisiyle birlikte regular-season‘u kapatan ve Playoff‘larda Buccaneers karşısında elde ettiği yenilgiyle birlikte yoluna devam eden Washington Football Team; 2017 sezonundan bu yana San Fransisco 49ers’da Üst düzey personel yönetici ve oyuncu personel başkan yardımcısı görevlerinde yer alan Martin Hayhew’i Genel Müdür pozisyonuna getirdi.

Aynı zamanda Marty Hurney’i yüksek rütbede ön ofis rolünde yetkilendiren Washington; bununla birlikte Jennifer King’i de tam zamanlı Offensive Assistant olarak niteledi.

Dirk Koetter Emekliye Ayrılıyor

1983’ten bu yana kadar süren koçluk kariyeri boyunca 11 takımda binlerce oyuncuyu eğiterek futbola büyük bir miras bırakmış olan Dirk Koetter; futboldaki 39 yıl süren koçluk kariyerini bugün sonlandırarak emekliye ayrılma kararı aldı.

Baltimore Ravens Rob Ryan ve Anthony Weaver’ı Kadrosuna Kattı

11-5’lik bir galibiyet serisiyle birlikte regular-season‘u kapatan ve Playoff‘larda elde ettiği 1-1‘lik seriyle birlikte yoluna devam eden Baltimore Ravens; Rob Ryan’ı Inside Linebackers Coach ve Anthony Weaver’ı ise Defensive Line Coach & Run Game Coordinator pozisyonları çerçevesinde kadrosuna kattı.

Tags:

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir