Bill O’Brien Houston Texans’tan Kovuldu!

Bill O’Brien, Houston Texans serüveninin sonuna geldi.  

Houston Texans yönetimi, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; takımda 6 sezon boyunca baş koçluk yaptıktan sonra Genel Menajerlik unvanını da almış olan Bill O’Brien’ı kovduklarını duyurdu.  

Bill O’Brien, muhabirlerle yaptığı bir video konferans görüşmesinde olaya ilişkin olarak şu sözleri dile getirdi;  

“Verdiğimiz her karar her zaman ekibin çıkarına oldu. Bu örgütün duvarları içerisinde, dışarıdaki halkın asla bilmeyeceği şeyler oldu. Ve bunu anlıyorum.”  

Şu an ise Houston Texans için akıllarda tek bir soru kaldı; “sezonun daha yarısında bile değilken baş koçunu ve aynı zamanda genel menajerini kovan bir takım, sezonun geri kalanında koca bir takım kadrosu, oyuncuların morali ve maç planlamaları ile nasıl başa çıkacak?”  

Takım ile İlgili Haber 

Houston Texans, Taraftarlarına Kapılarını Açıyor 

Houston Texans NRG Stadyumu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By King Sports / CC-BY-SA

 
Houston Texans taraftarlarına müjde haber geldi!   

Houston Texans, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; covid-19 salgınının teşkil ettiği riskler nedeniyle iç sahadaki ilk maça kabul etmemeyi seçtikleri taraftarlarını geri kalan iç saha maçlarında NRG Stadyumu’nda limitli kapasitede ağırlayacaklarını duyurdu.  

Yapılan açıklama ile birlikte; NRG Stadyumu’nun 72.220 kişilik kapasitesinin %20’si olmak üzere 13.300 taraftarın geriye kalan iç saha maçlarında ağırlanacağı bildirildi.   

Ayrıca yapılan açıklamalarda, Texans iç saha maçı biletlerinin salı günü  Ticketmaster.com üzerinden satışa çıkartılacağı ve Houston Texans’ın geriye kalan 7 iç saha maçı için satın alınacak olan biletlerin; 2020 sezonunu ertelemeyen season pass  bilet sahipleri tarafından satın alabileceği bildirildi. 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir