NFL Gündem 22 Mart 2021

NFL Gündem 21 Mart 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 22 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 22 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Los Angeles Rams, DeSean Jackson’ı Kadrosuna Kattı

19 Şubat 2021 tarihinde Philadelphia Eagles tarafından serbest bırakılmış olan 3x Pro Bowler & 2009 Second-team All-Pro Wide Receiver oyuncusu DeSean Jackson, Los Angeles Rams kadrosuna katıldı.

34 yaşındaki oyuncu, imzalanan anlaşma çerçevesinde 1 yıl boyunca Los Angeles Rams adına forma giyecek.

Deshaun Watson 13 Ayrı Hukuk Davasıyla Karşı Karşıya

Kendisine açılan bir davayı sonradan fark etmesiyle birlikte 17 Mart 2021‘de NFL Gündem‘e konu olmuş olan Deshaun Watsonuygunsuz davranışları sebebiyle geçtiğimiz hafta kendisine açılmış 7 davanın üstüne 6 dava ile daha karşılaşarak toplamda 13 dava ile mücadele etmeye başladı.

25 yaşındaki oyuncu, 2020 yılının Mart ayında yaptığı ve “lisanslı bir masaj terapistini hedef alan uygunsuz davranışlarıyla” gündeme bir bomba gibi oturmuş ve o günden bu yana her gün gündeme konu olmaya devam etmişti.

Dallas Cowboys, Keanu Neal’ın Pozisyonunu Değiştiriyor

Dallas Cowboys20 mart 2021 tarihinde kadroya katılmış olan Pro Bowler Safety / Linebacker oyuncusu Keanu Nealın pozisyonunda değişiklik gerçekleştirerek oyuncuyu Weakside Linebacker pozisyonuna çekmeyi planlıyor.

Adoree’ Jackson, New York Giants’a Katıldı

16 Mart 2021 tarihinde Tennessee Titans tarafından serbest bırakılmış olan Cornerback oyuncusu Adoree’ Jackson, New York Giants‘la anlaşma imzaladı.

25 yaşındaki oyuncu, temelde 39 milyon dolar, potansiyelde ise 44.5 milyon dolara ulaşabilen anlaşma çerçevesinde 3 sezon boyunca New York Giants adına forma giyecek.

Caleb Farley, Pro Day’e Katılım Sağlayamayacak

Bu senenin Ocak ayının sonlarına doğru NFL tarafından paylaşılan ve Seçim için özel hak kazanan 98 oyuncu arasında gösterilmekte olan Cornerback oyuncusu Caleb Farley, sırtında yaşadığı rahatsızlığın giderilmesi yönündeki çalışmalarda boy göstermesi sebebiyle Pro Day‘e katılım sağlayamayacak.

DeVonta Smith, Alabama Pro Day’e Katılım Sağlayamayacak

Alabama Crimson Tide adına 6 numara formasıyla sahaya çıkmakta olan Wide Receiver oyuncusu DeVonta Smith, 170 Pound ağırlıkta olduğunu belirterek Alabama Pro Day‘de boy göstermeyeceğini açıkladı.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir