NFL Gündem 14 Mart 2021

NFL Gündem 14 Mart 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 14 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 14 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Houston Texans Benardick McKinney’yi Miami Dolphins’e Transfer Etti

12 Mart 2021 tarihinde Linebacker oyuncusu Christian Kirksey‘yi kadrosuna katmış olan Houston Texans, bununla birlikte Pro Bowler Linebacker oyuncusu Benardick McKinney‘yi, Linebacker oyuncusu Shaq Lawson karşılığında Miami Dolphins‘e transfer etti.

Yapılan bu takasta yer alarak gözlerden kaçmayan bir diğer unsur ise late-round seçimlerinin de takas edilmesi oldu.

Chicago Bears, Mario Edwards Jr’la 3 Yıl Süreli Uzatma Anlaşması İmzaladı

Chicago Bears, 8 Eylül 2020 tarihinde kadroya katılmış ve 15 Ocak 2021’de ligin “Performans Arttırıcı Uyuşturucu Politikasını” ihlal etmesi sebebiyle 2021 sezonunun ilk iki maçı için askıya alınmış olan Mario Edwards Jr’la uzatma anlaşması imzaladı.

Defensive End oyuncusu Edwards Jr. 11.55 milyon dolar değerindeki uzatma anlaşması çerçevesinde 3 sezon daha Chicago Bears adına forma giyecek.

Marcus Cannon, Houston Texans’a Transfer Edildi

Profesyonel Quarterback oyuncusu Cam Newton’la 14 milyon dolarlık yeni bir anlaşma imzalayarak oyuncuyu 1 sene daha kadroda tutmayı amaçlamış olan New England Patriots, temposunu hiç düşürmeden bu sefer de; kariyerinde 3 Super Bowl şampiyonluğu görmüş 2016 Second-team All-Pro Offensive Tackle oyuncusu Marcus Cannon’ı Houston Texans’a Transfer etti.

Green Bay Packers, Aaron Jones’la 4 Yıl Süreli Olan Uzatma Anlaşması İmzaladı

Green Bay Packers, 2020 yılının Mayıs ayının 28’inde yaptığı açıklamayla birlikte “Ömür boyu bir Packers oyuncusu olmak istiyorum.” sözlerini ifade etmiş olan Aaron Jones’la uzatma anlaşması imzaladı.

Pro Bowler Running Back oyuncusu Jones, 48 milyon dolar değerinde olan ve +13 milyon dolar imzalama bonusu içeren yeni anlaşma çerçevesinde 4 yıl daha Green Bay Packers adına forma giyecek.

New Orleans Saints, Drew Brees’i Emekliliğe Uğurladı

Beklenen oldu, NFL‘in efsane isimlerinden bir diğeri olan profesyonel Quarterback oyuncusu Drew Brees, 20 sezonluk profesyonel futbol kariyerini sonlandırarak emekliye ayrıldı.

Kariyerinin son 15 sezonunu geçirmiş olduğu New Orleans Saints ise, Drew Brees‘in sahalara veda etmesi üzerine resmi Twitter hesabının profil logosunu, Brees’in forma numarası olan 9 olarak güncelledi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir