Aaron Jones Hayatı Boyunca Packers Oyuncusu Olmak İstiyor

Green Bay Packers‘ın başarılı oyuncularından olan Aaron Jones, yaptığı bir açıklamada ömür boyu bir Green Bay Packers oyuncusu olmak istediğini söyledi.

“Ömür Boyu Bir Packers Oyuncusu Olmak İstiyorum.”

Aaron Jones, Bugün kariyerinin geleceği hakkında ESPN‘ye bazı açıklamalar gerçekleştirdi.;

“Bu benim anlaşmadaki ister ilk isterse de son yılım olsun, motive olacağım. Çalışmaya ve elimden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğim. Ajansıma ve Green Bay Packers‘a güveniyorum. Ömür boyu bir Packer olarak kalmak istiyorum.

“Şu anda pazara bakmıyorum, sadece kendime odaklanmış durumdayım. Uzun süre boyunca yüksek ve elit bir seviyede oynayabilecek gibi hissediyorum. Bu yüzden gidip ne yapabiliyorsam onu yapacağım ve umarım bu benim ömür boyu bir Packer olmamı sağlayacak. Bu benim amacım.”

Aaron Jones Hayatı Boyunca Packers Oyuncusu Olmak İstiyor
Aaron Jones, Green Bay Packers #33

2017 NFL Draf‘ında 5. round 182. sıradan Green Bay Packers tarafından seçilen Aaron Jones, Green Bay Packers‘da geçirdiği üç senelik sezon boyunca beklenmedik bir şekilde NFL‘in en iyi rush oyuncularından biri haline gelmişti.

3 sezonluk kariyerinde 2,260 rush yard, 28 rush touchdown, 84 receptions, 702 receiving yard, 4 receiving touchdown istatistiklerine sahip olmuş ve 2019 yılında NFL Rushing Touchdowns Co-Leader ödülünü alarak kendisini kanıtlamayı başarmıştı.

Jones hakkında yapılan yorumlarda ise kısa sürede elde etmiş olduğu bu başarıların kariyerinin geleceğinde iyi etkilere sahip olacağı ve isminin bu sezonda, daha da fazla duyulabileceği söylendi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.