NFL Gündem 13 Mart 2021

NFL Gündem 13 Mart 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 13 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 13 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Brandon Scherff, Franchise Tag’e İmzasını Attı

9 Mart 2021 tarihinde Washington Football Team‘in 2020 First Team All-Pro Offensive Guard oyuncusu Brandon Scherff’e Franchise Tag uygulamasından birkaç gün sonra Scherff, Franchise Tag‘e imzasını attı.

Daha önce yaptığı açıklamada; “Tüm kariyerim boyunca Washington’da kalmak istiyorum.” sözlerini dile getirmiş olan Scherff, 2021’de %100 garantili olan 18.036 milyon dolarlık gelir elde edecek.

Detroit Lions, Josh Hill’i Kadrosuna Kattı

Mart ayının başlarında, Wide Receiver oyuncusu Tyrell Williams‘ı kadrosuna katmış olan Detroit Lions, temposunu hiç düşürmeden bu sefer de; 3 Mart 2021 tarihinde New Orleans Saints tarafından serbest bırakılmış olan Tight End oyuncusu Josh Hill ile anlaşma imzaladı.

Nate Solder, Giants’a Dönüyor…Mu?

Şubat ayının sonlarında yaptığı açıklama ile yeni sezonda forma giymeyi planladığını ifade etmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Nate Solder için güzel haber geldi. New York Giants ve Nate Solder tekrardan çalışmak için prensipte anlaşmaya vardı.

Los Angeles Chargers, Casey Hayward’la Yollarını Ayırdı

Ocak ayının başlarında, Brandon Staley‘i Baş Koç pozisyonuna getirmiş olan Los Angeles Chargers, 2x Pro Bowler & 2x All-Pro Cornerback oyuncusu Casey Hayward‘ı serbest bıraktı.

Yapılan bu hareket, Los Angeles Chargers’a 9.75 milyon dolar değerinde bir bütçe tasarrufu sağladı.

San Diego Chargers’a 13 Mart 2016 tarihinde 3 yıl süreli bir anlaşma çerçevesinde katılmış olan oyuncu, kendisine yeni bir ev bulana dek serbest bir oyuncu olacak.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir