NFL Gündem 10 Mart 2021

NFL Gündem 10 Mart 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 10 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 10 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

New Orleans Saints, Emmanuel Sanders ve Kwon Alexander’la Yollarını Ayırdı

Geçtiğimiz saatlerde Safety oyuncusu Marcus Williams‘a Franchise Tag uygulamış olan New Orleans Saints, 6 Nisan 2020 tarihinde 2 yıllık bir anlaşma ile kadroya katılmış olan 2x Pro Bowler Wide Receiver oyuncusu Emmanuel Sanders’la, 2 Kasım 2020 tarihinde San Fransisco 49ers’tan transfer edilen Pro Bowler Linebacker oyuncusu Kwon Alexander‘ı serbest bıraktı.

Carolina Panthers, Christian McCaffrey ve Shaq Thompson’ın Kontratını Yeniden Yapılandırdı

Carolina Panthers, 2019 First-team, 2018 Second-team All-Pro Running Back oyuncusu Christian McCaffrey ile, Linebacker oyuncusu Shaq Thompson‘ın kontratını yeniden yapılandırdı.

McCaffrey, 8.037.500 dolarlık taban maaşının 7.047.500 dolarını bir imza bonusunu dönüştürerek Carolina Panthers’e 2021 yılı için 5.638 milyon dolarlık bir tasarruf sağladı. – NFL Network / Mike Garafolo

Buffalo Bills, John Brown’la Quinton Jefferson’ı Serbest Bıraktı

Geçtiğimiz günlerde Safety oyuncusu Micah Hyde‘la uzatma anlaşması imzalayan ve Linebacker oyuncusu Andre Smith‘le yeni bir kontrat için anlaşan Buffalo Bills; 13 Mart 2019 tarihinde 3 yıllık bir anlaşma çerçevesinde kadroya katılmış olan Wide Receiver oyuncusu John Brown’la, 26 Mart 2020 tarihinde 2 yıllık bir anlaşma çerçevesinde kadroya katılmış olan Defensive End oyuncusu Quinton Jefferson’ı serbest bıraktı.

Miami Dolphins Kyle Van Noy’u Resmi Olarak Serbest Bıraktı

Beklenen oldu, 2 Mart 2021 tarihinde oyuncuyu serbest bırakma kararını açıklayan Miami Dolphins, Linebacker oyuncusu Kyle Van Noy‘u resmi olarak serbest bıraktı.

Minnesota Vikings Riley Reiff’i Serbest Bıraktı

Minnesota Vikings, 1 milyon dolar bonus vermek üzere; 11 Şubat 2021 tarihinde kontratını yeniden düzenlemiş olduğu Left Tackle oyuncusu Riley Reiff‘i serbest bıraktı.

Arizona Cardinals, Tanner Vallejo ile Tekrar Anlaşma İmzaladı

Arizona Cardinals, 20 Kasım 2019 tarihinde antrenman takımına katılmış olan Linebacker oyuncusu Tanner Vallejo ile 2 yıl süreli ve 4.1 milyon dolar değerinde olan yeni bir anlaşma imzaladı.

New York Giants, Kevin Zeitler’ı Serbest Bıraktı

Geçtiğimiz günlerde Golden Tate ve David Mayo‘yu serbest bırakmış olan New York Giants, aradan çok geçmeden bu sefer de; geçtiğimiz günlerde 31 yaşına girmiş olan Guard oyuncusu Kevin Zeitler‘ı serbest bıraktı.

2021 NFL Draft’ta 17 Takım İçin 36 Seçim Sırası

Her sene olduğu gibi Super Bowl‘un bitiminden sonra Draft seçimlerine göz diken NFL takipçilerine müjde geldi. NFL2021 NFL Draft‘a 50 gün kala, ligin 32 takımından 17’sinin Draft’ta farklı round’lardan yapacak olduğu 36 seçimin numaralarını açıkladı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir