Minnesota Vikings, Yarın Tesisine Dönecek

27 Eylül’de yapılan Minnesota Vikings ve Tennessee Titans karşılaşmasının etkileri hala sürüyor.  

Gerçekleşen maç sonrasında ortaya çıkan covid-19 endişesi ile ilgili olarak yapılan testlerde Tennessee Titans’ın 4 oyuncusu ve 5 takım personelinin covid-19 testinin pozitif olduğu zaten açıklanmıştı.  

Yapılan testler sonucunda ise covid-19 vakasının ortaya çıkmamış olduğu Minnesota Vikings cephesinden konuyla ilgili bir açıklama geldi. 

Geçtiğimiz saatler içerisinde takımın genel müdürü Rick Spielman ile Sports Medicine/Head Athletic Trainer Eric Sugarman tarafından yapılan açıklamada; Vikings takımının covid-19 testlerinin negatif çıktığını, takımın temiz olduğunu doğrulandı ve takımın perşembe günü (yarın) tekrardan takım tesisine döneceği bildirildi.  

Minnesota Vikings Sports Medicine/Head Athletic Trainer Eric Sugarman, takımın Genel Müdürü Rick Spielman ile birlikte yaptıkları bu bildiriyi şu sözler ışığında dile getirdi; 

“Ekip olarak yarın çok gelişmiş protokollerle birlikte tesise döneceğiz.” 

Konuyla İlgili Daha Fazla Haber 

4 Tennessee Titans Oyuncusunun Covid-19 Testi Pozitif  

4 Tennessee Titans Oyuncusunun Covid-19 Testi Pozitif | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

Minnesota Vikings ve Tennessee Titans maçı için yapılan son covid-19 testi elemelerinde Tennessee Titans, testi geçemedi.   

Yapılan açıklamalarda; Tennessee Titans oyuncularından 4’ünün covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirilirken, Vikings oyuncularının arasında covid-19 testi pozitif çıkan olmadı.   

Ayrıca Titans kadrosunda 5 personelin de covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirilirken Vikings cephesindeki durum gene aynı olarak takımda, Covid-19 testi pozitif çıkan hiç kimse olmadı.   

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir