Mike Zimmer, Stefon Diggs Hakkında Konuştu

Minnesota Vikings‘in baş koçu Mike Zimmer, bugün katıldığı bir programda Stefon Diggs transferi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hatırlarsanız Stefon Diggs‘in Buffalo Bills’e transfer olmasıyla beraber oldukça farklı iddialar gün yüzüne çıkmıştı.

Mike Zimmer bu iddialara cevap niteliğinde bir açıklamayı bugün katıldığı The Rich Eisen Show‘da gerçekleştirdi. Ve Stefon Diggs‘in transfer olmasının, kuyruk acısından kurtulmak istenen bir durum olmadığını söyledi.

“Gerçekten, eğer birinin poposunda acı olduğunu söylediysen; muhtemelen onu söylemezdim. (Stefon Diggs) Ondan çok daha kötü adamlarla beraberdim. Umarım harika bir kariyeri olur ve kariyerini güçlü bir şekilde bitirir.

Mike Zimmer: “Stefon Diggs Gitmek Zorunda Değildi”

“Dürüst olmak gerekirse, Diggs gitmek zorunda değildi. Gerçekten onunla ticaret yapma niyetimiz yoktu. Birkaç tweet attı ve o tweetlerde bazı şeyler vardı. Ama Stefon son derece sıkı çalışmıştı. Gerçekten, olan buydu.

Daha sonra bir anda Buffalo Bills geldi ve bize bu seçimi sundu. Bizde biraz para kazanabileceğimizi ve Justin Jefferson gibi genç bir wide receiver oyuncusunu alabileceğimizi hissettik.

Stefon Diggs için iyi dileklerimi sunuyorum, o oldukça iyi bir çocuk ve benim için çok çalıştı.”

Diggs, Minnesota Vikings‘de kaldığı süre boyunca; 4,623 receiving yard ve 30 TD yapmıştı. ve açıkçası, Stefon Diggs‘in göstermiş olduğu bu performans zaten herkes tarafından biliniyor.

Diggs bu performansını Buffalo Bills‘de de sergileyecek ve oldukça iyi yerlere gelecek. Ancak bu ticaretin akkılıca olup olmadığını belirleyen şey Stefon Diggs‘in gelecekte yapacakları değil; Justin Jefferson‘ın Minnesota Vikings‘de nasıl bir performans göstereceği olacak.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir