Buffalo Bills'in DL Oyuncusu Ed Oliver Tutuklandı!

Buffalo Bills‘in DL oyuncusu Ed Oliver, dün gece Houston‘da sarhoken araba kullanmak ve yasadışı bir şekilde silah taşımaktan dolayı tutuklandı.

Montgomery County Police‘in yaptığı açıklamalara göre gittiği şeritte kalamayan ve tehlikeli bir şekilde sürüş yapan beyaz bir Ford Superduty pikap hakkında 911’e düşen ihbar yerine intikal eden polis ekipleri Ed Oliver ile karşılaştı.

Alkollü araba kullandığı öğrenilen Ed Oliver‘ın arabasında yasadışı silah bulunmasıyla beraber Ed Oliver, tutuklandı ve hapse götürülmeden önce kan testi için Kingwood Hastanesi‘ne götürüldü.

Polis raporuna göre 22 yaşındaki oyuncu, alkollü araç kullanma ve yasadışı silah taşıma suçlarından dolayı suçlandı.

Ortaya konan iddialara göre oyuncu Montgomery County Hapishanes‘ine götürülecek, ancak bunun hakkında kesin bir açıklama gerçekleştirilmediğinden dolayı doğruluğu kanıtlanmış değil.

NFL kariyerinden önce Houston Üniversitesi‘nde oynamış olan Ed Oliver, 2019 NFL Draft‘ının 9. sırasında Buffalo Bills tarafından seçilmişti.

Genç oyuncu, geçtiğimiz sezonun 13. haftasında Buffalo Bills ve Dallas Cowboys karşılaşmasındaki başarılarında ötürü NFL seyircilerinin oylamaları soncunda “Pepsi NFL Haftanın Çaylağı” ödülünün sahibi olmuştu.

Deandre Baker ve Quinton Dunbar silahlı soygunla suçlandı

NFL oyuncularının son günlerde polis gündemine birçok defa haber olmaları, hem bizim hem de NFL takımlarının ve spor yorumcularının dikkatini çekerken geçtiğimiz günlerde meydana gelen Cody Latimer‘ın tutuklanması, Quinton Dunbar ve Deandre Baker‘ın silahlı soygunla suçlanması olayları hakkında da henüz yeni bir gelişme olmadı.

Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz, takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here