Açık Hava Sinemalı Stadyum: Hard Rock

Dün, Hard Rock Stadyumu resmi twitter hesabından yapılan bir açıklamada stadyumda arabalı açık hava sineması faaliyetlerinin düzenleneceği açklandı.

Miami Dolphins takımının sahibi Stephen M. Ross tarafından maçlarda seyirci olup olmaması hakkında bir açıklama gerçekleştirildikten sonra Hard Rock Stadyumu‘nun resmi twiter hesabından yapılan paylaşımda; stadyumda yapılacak olan organizasyonlar insanlara duyuruldu.

Yapılan açıklamalara göre Miami Dolphins takımının evi olan Hard Rock Stadyumu; oyun sahasını geçiçi olarak tipik bir tiyatroya dönüştürecek ve vatandaşlara arabalı açık hava sineması hizmeti sunacak.

Stadyum yönetimi tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamalar ve yayınlanan resmi bildirilerde, arabalı açık hava sinemasında; Miami Dolphins’in 54 yıllık geçmişinden seçkin maçlarını ve Miami Dolphins için oldukça özel olan anların paylaşılacağı ifade edildi.

Ayrıca yapılacak olan bu organizasyon hem sosyal mesafe ve sosyal güvenlik politikalarına uygun olacak hem de birçok benzersiz etkinliğe ev sahipliği yaparak vatandaşların ihtiyacı olan eğlence ve refah ortamını onlara sunacak.

Miami Dolphins ve Hard Rock Stadyumu‘nun Başkan Yardımcısı Tom Garfinkel yaptığı bir açıklamada;

“İnsanları sosyal olarak uzak tutmaya ve insanların dışarı çıkıp; filmleri, Miami Dolphins içeriklerini, konserleri ve 2020 mezunları kutlamak adına gerçekleştirilecek faaliyetleri izlemelerini, onlara ihtiyaç duydukları eğlenceyi sunmaya çalışıyoruz.”

Etkinliklerin tarihleri ise henüz mevcut değil ancak stadyumun resmi internet sitesinden etkinlik tarihlerinin kısa süre içerisinde duyurulacağı bildirildi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir