Kyle Fuller 2 Maç Ceza Aldı

Jacksonville Jaguars’ın Defensive End oyuncusu Josh Mauro’dan sonra bir uzaklaştırma haberi de Seattle Seahawks’ın Offensive Guard oyuncusu olan Kyle Fuller için geldi. 

NFL, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile Seattle Seahawks’ın  offensive guard oyuncusu Kyle Fuller’ın; kötüye yönelik madde kullanımı politikasını ihlal etmesi sebebiyle 2 maç ceza aldığını duyurdu. 

Yapılan açıklamayla birlikte OG oyuncusu Kyle Fuller’ın; Seattle Seahawks antrenmanlarına katılımında bir eksiklik olmayacağı, ancak aktif futbol kariyerine yeni sezonun 3. hafta maçları öncesinde dönebileceği ifade edildi.  

Kyle Fuller – Kariyer ve İstatistikler 

Greg Olsen: "Hala Kanıtlayacak Şeylerim Var" | Korumalı Futbol Türkiye

2017 NFL Draft’ın 7. round ve 243. Sırasından Houston Texans tarafından seçilmiş olan OG oyuncusu Fuller, Draft dönemi sonrasında Houston Texans ile, detayları kamuoyuna ve basına sızdırılmayan bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Houston Texans’taki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyerinden sonra takım tarafından feragat edilen ve feragat edildikten hemen sonraki gün Houston Texans ile antrenman takımı için anlaşma imzalayan Fuller; daha sonra da Washington Football Team ve Miami Dolphins takımlarının kadrolarında yer aldı. 

Fuller, 3 farklı takımın kadrosunda geçirdiği toplamdaki 2 sezonluk aktif profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 1 Fumbles Recovered  
  • 1 Approximate Value 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 11 maçta yer aldı. 

2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 11 maçta yer almış olan oyuncu; bu 11 maçın 2’sinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir