Josh Mauro 5 Maç Ceza Aldı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Jacksonville Jaguars’ın Defensive End oyuncusu Josh Mauro,  5 maç askıya alındı. 

NFL, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile Jacksonville Jaguars’ın Defensive End oyuncusu olan Josh Mauro’nun; ligin performans arttırıcı madde politikasını ihlal etmesi nedeniyle 5 maç ücretsiz olarak askıya alındığını duyurdu.  

23 Mart 2018’de New York Giants kadrosunda oynadığı ilk ve tek sezon öncesinde yine performans arttırıcı madde politikasını ihlal etmesi nedeniyle 4 maç askıya alınmış olan Mauro, 12 Ekim 2020’de tekrardan Jacksonville Jaguars kadrosundaki aktif faaliyetlerine devam edecek.  

Bununla beraber Josh Mauro, 12 Ekim 2020’deki geri dönüşünün dışında, takım antrenmanlarına tıpkı geçtiğimiz zamanlardaki gibi tam zamanlı olarak katılmaya devam edecek.  

Josh Mauro – Kariyer ve İstatistikler 

Josh Mauro 5 Maç Ceza Aldı | Korumalı Futbol Türkiye

2014 NFL Draft’ında undrafted olarak kalan oyuncular arasında bulunan Mauro, NFL draft dönemi sonrasında Pitsburgh Steelers ile çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Pittsburgh Steelers’taki yarım dönemlik kariyerinden sonra Arizona Cardinals, New York Giants ve Oakland Raiders takımlarının kadrolarında da bulunmuş olan Mauro, toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 1 Passes Defended 
  • 1 Fumbles Recovered 
  • 83 Solo Tackles 
  • 39 Assist Tackles 
  • 18 Tackles For Loss 
  • 2 Solo Tackles (Playoffs) 
  • 1 Assist Tackles (Playoffs) 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 72 maçta yer aldı. 

6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtildiği gibi 72 maçta yer alan Josh Mauro; bu 72 maçın 37’sinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleKevin Johnson Taburcu Oldu
Sonraki makaleDenver Broncos, Taraftarlara Kapılarını Kapattı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here