Kevin Zeitler, Ravens’a Katıldı

Background – Cleveland Browns Training Camp – Photo by Erik Drost / Under CC-BY 2.0 Generic License

Baltimore Ravens, Giants’ın Serbest Bıraktığı Guard Oyuncusu Kevin Zeitler’ı Kadrosuna Kattı

2021’in Ocak ayı başında Cornerback oyuncusu Jimmy Smith‘le, potansiyelde 5 milyon dolara ulaşabilen 1 yıl süreli uzatma anlaşması imzalamış olan Baltimore Ravens, 10 Mart tarihinde New York Giants tarafından serbest bırakılmış olan Guard oyuncusu Kevin Zeitler‘la da anlaşma imzaladı.

Geçtiğimiz günlerde 31 yaşına ayak basmış olan Zeitler, imzalanmış olan 22 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 3 sezon boyunca Baltimore Ravens adına forma giyecek.

Kevin Zeitler – Kariyer ve İstatistikler

2012 NFL Draft‘ının 1. round ve 27. sırasından Cincinnati Bengals tarafından seçilmiş olan Guard oyuncusu Zeitler, Draft dönemi sonrasında Cincinnati Bengals ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 3 takım -Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, New York Giants- adına forma giymiş olan Zeitler, 9 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 1 Pass Target
  • 1 Reception
  • -4 Receiving Yards
  • 2 Fumbles Recovered

İstatistiklerini elde etmesinin yanı sıra;

  • 2012 NFL All-Rookie Team

Ödülünü de elde etti ve içlerinden 4’ü Playoff maçı olmak üzere 139 maçta forma giydi.

Guard oyuncusu Kevin Zeitler; 9 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu bu 139 maçın 138’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir