Kemah Siverand Yaptıkları İçin Özür Diledi

Kemah Siverand, takımdan kovulmasından tam 11 gün sonra yaptıkları için özür diledi!  

Takımın kamp yaptığı otele tanınmayan bir kadın şahsı gizlice sokmaya çalışırken yakalanan ve Seattle Seahawks yönetimi tarafından alınan karar doğrultusunda takımdan kovulan oyuncu; geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklamada yaptıkları için özür diledi.  

SiverandTwitter aracılığyıyla yaptığı açıklamada özrünü şu sözler ile dile getirdi; 

Pete Carroll, John Schneider ve tüm Seahawks organizasyonundan özel olarak özür diledim. Normal zamanlarda kabul edilemez olan ancak şu anda bir pandemi sırasında kesinlikle mazur görülmeyecek olan takım kurallarını ihlal ettim. Kararlarımdaki eksikliğim ile sadece kendimi riske atmakla kalmayıp aynı zamanda takım arkadaşlarımı ve organizasyonu riske attığım anlıyorum.”  

“Şükürler olsun ki hiç kimse eylemlerimden etkilenmedi. Herkesin gerçekten üzgün olduğumu bilmesini, kendimi sorumlu tuttuğumu ve ilerlemeye hazır olduğumu bilmesini istiyorum. Bu tek hatanın beni tanımlamayacağından emin olmak istiyorum ve Ulusal Futbol Ligi’nde oynama hayallerimi sürdürmek için her zamankinden daha çok çalışmaya devam edeceğim.”  

Oyuncu ile ilgili Daha Fazla Haber 

Kemah Siverand, Takımdan Kovuldu! 

Kemah Siverand, Takımdan Kovuldu! | Korumalı Futbol Türkiye

Seattle Seahawks’ın anlaşma imzaladığı; 2020 NFL Draft sonrasında undrafted olarak kalan 12 oyuncudan biri olan Kemah Siverand, takımın kamp yaptığı otele tanınmayan bir kadın şahsı gizlice sokmaya çalışırken yakalandı.   

Yapmaya çalıştığı şey ile NFL yönetimi ve ulusal/ uluslararası kurumlarca belirlenen covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği risklere karşı uygulanan protokolleri ihlal eden Siverand’ın, takım yönetimi tarafından  Seahawks kadrosundan men edildiği açıklandı.   

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir