Jimmy Garoppolo Tüm Zamanların En İyi QB’si Olabilir Mi?

Kyle Shanahan bugün yaptığı açıklamada Jimmy Garoppolo hakkında konuştu. 

San Fransisco 49ers takımının baş koçu  Kyle Shanahan, NBC Sports Bay Area aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada;  

Jimmy’nin tüm zamanların en iyi oyun kurucularından biri olmak gibi bir amacı olduğunu biliyorum. Jimmy’yi tanıyorum ve Jimmy’nin böyle bir yeteneğe sahip olduğuna inanıyorum. İkimiz de bunun için çalışıyoruz ve bunu yapma yeteneğine gerçekten sahipse oldukça mutlu olacağız.”  

Ayrıca Kyle Shanahan, geçtiğimiz sezondan bu yanan dizindeki sorunlardan dolayı rehabilitasyon süreci geçiren Jimmy Garoppolo için onun artık farklı biri haline geldiğini söyledi. 

“Düşüncelerinin çok daha net olduğunu söyleyebilirim, artık bir ACL (Anterior Cruciate Ligament- Ön Çapraz Bağ Yaralanması) için endişelenmiyor ve rehabilitasyon yapıyor.” 

Jimmy Garappolo Tüm Zamanların En İyi QB'si Olabilir Mi? | Korumalı Futbol Türkiye
Jimmy Garappolo

“Sadece defansı bilmek yerine hücumu da iyi bilmek ve kendini geliştirerek daha iyi olmak için yüzde 100 odaklanmış bir durumda.” 

Jimmy hücumu öğrendi ve bunda oldukça iyi, bir koç olarak 17. yılımda şunu söylemeliyim ki o asla durmuyor.”  

“Artık tüm zaman boyunca rehabilitasyon yapmak zorunda olmadığımız bir offseason geçirmek, Jimmy’nin başka bir seviyeye çıkması için bir şans verecektir.”  

Jimmy’nin hücum üzerindeki gelişimi, bizi 2020 sezonunda çok daha güçlü bir hale getirebilir.” 

“Bence Jimmy bu sezon için oldukça coşkulu, geçtiğimiz sezon tüm maçlarda yer aldığı ilk yılıydı ve bizi Super Bowl kupasına kadar yaklaştırdı, bir sonraki adım ise Lombardi kupasını kaldırmaktır.” 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir