Houston Texans ‘ın 2 Oyuncusu Sezonu Kapattı

Will Fuller ve Bradley Roby Sezona Veda Etmek Zorunda Kaldı

4-7’lik bir skor çerçevesinde sezona devam eden Houston Texans ‘ın Wide Receiver oyuncusu Will Fuller ve Cornerback oyuncusu Bradley Roby; NFL‘in PED politikası ihlali nedeniyle 6’şar maç askıya alındı.

Houston Texans’ın 2020-2021 sezonu için geriye 3’ü iç saha olma üzere 5 maçı kalmışken, 6’şar maç askıya alınan WR oyuncusu Fuller ve CB oyuncusu Roby ise zorunlu olarak sezona veda etti.

Will Fuller: “Yasaklanmış bu ilacı aldığım için hatamın bir sonucu olarak 6 maç uzaklaştırıldım. Bu hata için Texans organizasyonunda ve tüm hayranlarımdan içtenlikle özür dilemek istiyorum. Tüm bunları geride bırakmayı ve 2021’de her zamankinden daha iyi bir şekilde geriye dönmeyi dört gözle bekliyorum.

Bradley Roby: Ailemden, takım arkadaşlarımdan, Houston Texans organizasyonundan ve taraftarlardan özür dilerim. Birkaç hafta önce, NFL tarafından yasaklanmış bir maddeyle, kontamine olmuş bir ürünü bilmeden kullandım. Vücuduma koyduğum her şeyi bilmek ve sorumlu olmanın benim işim olduğunu kabul etmekteyim. Sezonumu bitirecek olan 6 maç boyunca cezalı olacağım. Bunun bir daha olmasını önlemek için gerekli adımları gelecekte atacağım. Houston’a şampiyonluk getirme hedefimizde, gelecekte takım arkadaşlarıma yeniden katılmayı 4 gözle bekliyorum.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir