Javon Wims 'in İtirazları Kabul Görmedi | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Marco Verch /CC-BY

Javon Wims’in atakları sonuç vermedi! 

NFL, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; Chauncey Gardner-Johnson’ı yumruklaması sebebiyle 2 maç ceza alan Javon Wims ’in lige sunduğu itirazların kabul görmediğini ve oyuncunun 2 maçlık askı süresinin onaylandığını duyurdu.  

Javon Wims – Kariyer ve İstatistikler 

2018 NFL Draft’ının 7. round ve 224. sırasından Chicago Bears tarafından seçilmiş olan Wide Receiver oyuncusu Wims, Draft dönemi sonrasında Chicago Bears ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.   

Bu zamana kadar Chicago Bears adına sahaya çıkmış olan Wide Receiver oyuncusu Wimstoplamdaki 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;    

  • 51 Pass Targets   
  • 26 Receptions   
  • 244 Receiving Yards   
  • 2 Receiving Touchdowns   
  • 14 First Downs Receiving   
  • Longest Reception (37)    

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 27 maçta yer aldı.   

3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 27 maçta yer almış olan Wide Receiver oyuncusu Wims; bu 27 maçın 7’sinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.    

Önceki makaleBaltimore Ravens ‘ta 7 Yeni Covid-19 Vakası
Sonraki makaleTed Ginn Jr. Serbest Bırakıldı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here