Safety Oyuncusu Grant Delpit Sakatlandı

LSUvsNWLA 910A” by Tammy Anthony Baker is licensed under CC-BY 2.0 Generic License

Grant Delpit Sezonu Başlamadan Kapatarak Sahalara Veda Mı Etti?

San Fransisco 49ers’ın çaylak wide receiver oyuncusu Brandon Aiyuk‘tan sonra bir diğer sakatlanma haberi ise Cleveland Browns’un çaylak Safety oyuncusu Grant Delpit ‘den geldi. 

Cleveland Browns, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; 2020 NFL Draft’ın 2. Round ve 44. Sırasından seçmiş oldukları çaylak Safety oyuncusu Grant Delpit’in antrenman esnasında oldukça belirgin olarak teşhis edilebilecek bir alt bacak yaralanması geçirdiğini duyurdu.  

Yaşadığı sakatlanma sonrasında sahadan dışarı alınan Grant Delpit için yapılan açıklamalar doğrultusunda oyuncunun geri dönüş tarihine ilişkin bir bildiri yapılmadı.

(Safety) Grant Delpit – Kariyer ve İstatistikler

2020 NFL Draft‘ının 2. round ve 44. sırasından Cleveland Browns tarafından seçilmiş olan -Free- Safety oyuncusu Delpit, Draft dönemi sonrasında Cleveland Browns ile bir anlaşma imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar Cleveland Browns kadrosunda yer almış olan oyuncu, 24 Ağustos 2020 tarihinde bir antrenman esnasında yaşadığı Aşil Tendonu Yırtığı sebebiyle çaylak sezonunu kaçırdı ve daha, Cleveland Browns’un aktif kadrosunda bir oyuncu olarak sahada forma giyemedi.

Oyuncu Kariyeri ve İstatistikleri | Son Güncelleme – 17 Nisan 2021

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir