Cordralle Patterson: Mitchell Trubisky Bambaşka Bir Oyuncu

Chicago Bears‘ın Wide Receiver oyuncusu Cordralle Patterson, bugün yaptığı açıklamada Mitchell Trubisky hakkındaki düşüncelerini kamuoyuna aktardı. 

Wide Receiver oyuncusu Cordralle PattersonMitchell Trubisky’nin “yepyeni bir oyuncu” olduğunu ifade etti.  

“Aslında o bu yıl, tamamen yeni bir oyuncu gibi görünüyor. Bunu, onun gözlerinde ve her şeyinde görüyorum. İçinde o ateş var, oyun kurucularımızdan görmeye ihtiyacımız olan şey de bu. Onun ve Nick(Foles)’in neler yapabileceğini görmek beni heyecanlandırıyor.” 

Eddy Pineiro: Üzerimde "Baskı" Var | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Mike Morbeck / CC-BY-SA

“Bunun Son Senem Olduğunu Anlıyorum”

Mitchell Trubisky ise, Cordralle Patterson’ın kendisi hakkındaki cümlelerine karşı şu sözleri kullandı. 

“Benden ne istendiğini ve ne yapmam gerektiğini biliyorum. Sanırım, hücumda biraz daha avantaj ve biraz daha aciliyet duygusu getiriyorum. Şu anda ise oraya gidip harika kararlar vermeye, hücum için bir kıvılcım oluşturmaya çalışıyorum. Antrenmana harika enerji getirmeye devam edebileceğimizi ve oyun kurucu odasında çok destekleyici olabileceğimizi düşünüyorum. Rekabet olsun ya da olmasın bu hücumun daha iyi hale geldiğinden emin olmalıyız. Her gün ve her gün yapmaya çalıştığım tüm şey bu.” 

“Sadece işimi yapmaya çalışıyorum ve offseason’da mesleğim üzerinde çalıştığımı hissediyorum. Bunun kontratımın son yılı olduğunu anlıyorum. Geçen yıl kırıldığımı ve kendi beklentilerimi karşılayamadığımı anlıyorum. Hala burada harika olmaya çalışıyoruz ve bende bu avantajı sağlamaya çalışıyorum.” 

Takımın baş koçu Matt Nagy ise Mitchell Trubisky ve Cordralle Patterson’ın  yaptığı açıklamalar karşısındaki kendi düşüncelerini şu sözlerle kamuoyuna aktardı; 

“Şu anda yeterince pratik temsilcimiz yok, keşke yeterince sahip olduğumuzu söyleyebilseydim ancak bulunduğumuz konumda yeterli değil. Daha fazlasını görmemiz gerekiyor.” 

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir