Colts, Ryan Kelly ile Kontratı Uzattı

Indianapolis Colts, Ryan Kelly ile olan kontratlarını 4 yıl daha uzattı! 

Indianapolis Colts, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın 4 sezonluk Center oyuncusu olan Ryan Kelly ile uzatma anlaşması imzaladıklarını duyurdu. 

Takım tarafından yapılan açıklamalar ve NFL Network’ten Ian Rapoport  tarafından yeni yapılan anlaşmaya yönelik hazırlanan raporlamalar doğrultusunda, Colts – Ryan Kelly arasında imzalanan yeni anlaşmanın; 4 yıl süreli olduğu ve 50 milyon dolar değerinde olduğu bildirildi.  

Yapılan uzatma anlaşmasının hemen ardından Center oyuncusu Kelly, duygularını şu sözler ile ifade etti;  

“Birçok insana bunu söylememiştim ancak başka bir yerde oynamayı asla istemedim. Burası evim, burası olmak istediğim yer.”  

Ryan Kelly – Kariyer ve İstatistikler 

Ryan Kelly - İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo BY Keith Allison / CC-BY-SA

2016 NFL Draft’ın 1. round ve 18. Sırasından Indianapolis Colts tarafından seçilmiş olan Center oyuncusu Kelly,  4 Mayıs 2016’da Indianapolis Colts ile; 4 yıl süreli, %100 garantili, 10,45 milyon dolar değerinde olan ve +5,80 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşmasına imzasını atarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Bu zamana kadar Indianapolis Colts adına sahaya çıkan Center oyuncusu, toplamdaki 4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 1 Pass Targets 
  • 1 Receptions 
  • -4 Receiving Yards 

İstatistiklerini elde etti ve 2019 Pro Bowl’u da olmak üzere toplamda 51 maçta yer aldı. 

4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 51 maçta yer almış olan Center oyuncusu Kelly; bu 51 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir