Chris Jones: Senede $20 Milyon İstiyorum

Kansas City Chiefs’in DT oyuncusu Chris Jones, bugün yaptığı açıklamalarda takımla olan anlaşmasının değeri hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.  

Jones; NFL Total Access aracılığıyla yaptığı bir açıklamada kendisini her zaman +20 milyon dolar değerinde bir oyuncu olarak gördüğünü ve Kansas City Chiefs’in ona hiçbir zaman bu düzeyde bir teklifte bulunmadığını bildirdi.  

Öyle ki şu anki franchise  etiketi dahilinde 16,1 milyon değerinde bir anlaşmaya sahip olan Jones, yılda 20 milyon dolarlık bir değere sahip olduğunu tekrar tekrar söyleyerek altını çizdi.  

Chris Jones: “Ya Senede 20 Milyon Dolar, Ya Da Artık Oynamam

Mart ayında Kansas City Chiefs’in franchise tag uyguladığı Jones, yaptığı açıklamalarda istediği anlaşmayı elde edemezse artık oynamayacağını dile getirdi.  

“Senede 20 milyon dolar alabileceğim bir anlaşma arıyorum, yoksa artık oynamayacağım.”  

“Ya da artık oynamam, Le’Veon Bell bana bundan bahsetti.”  

Öyle ki kendisini 20 milyon dolar değerinde bir oyuncu olarak gören Jones’un yanı sıra bu durum Over The Cap’e göre pek öyle gözükmüyor. 

Over The Cap sıralamasında +20 milyon dolar değerinde olan 2 defensive tackles oyuncusu var bunlar da; Los Angeles Rams’den Aaron Donald ve Indianapolis Colts’dan DeForest Buckner.   

16 Mart 2020 tarihinde Franchise Tag uygulanmış olan Chris Jones; NFL Network tarafından yapılan yorumlara göre ilerleyen zamanlarda uzun süreli bir anlaşmaya sahip olabilir. 

Ancak şunu biliyoruz ki Chris Jones’un yaptığı bu konuşmalara Kansas City Chiefs’den gelecek olan yorum; oyuncu ile takım arasındaki anlaşmanın gidişatını belirleyecek.  

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir