Brian Schneider, Seahawks’a Veda Etti

Brian Schneider, Seattle Seahawks ile yollarını ayırdı.  

Seahawks’ın 13 senelik tecrübeye sahip olan Special Teams Koordinatörü Brian Schneider, geçtiğimiz saatlerde kişisel nedenlerden dolayı takıma veda etti. 

Takımın Special Teams Koordinatörü olan Brian Schneider’ın takımdan ayrılışının takımın baş koçu Pete Carroll tarafından raporlanmasının yanı sıra  Carroll; Schneider’ın yerini alacak olan kişinin, Special Teams Asistanı Larry Izzo olacağını duyurdu.  

Takıma veda edan Brian Schneider’dan ise, kararına ilişkin olan bir açıklama dile getirmedi.  

Takımla İlgili Daha Fazla Haber 

Seahawks, CenturyLink Field’a Taraftar Kabul Etmiyor 

Seattle Seahawks, CenturyLink Field'a Taraftar Kabul Etmiyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By kallerna /CC-BY-SA

 
Seattle Seahawks ’ta taraftarlara kapılarını kapatan takımlar arasında yerini aldı.   

Seattle Seahawks, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; yeni sezonda gerçekleştirecekleri ilk 3 ev maçında (New England Patriots (2. Hafta), Dallas Cowboys (3. Hafta), Minnesota Vikings  (5. Hafta)) Covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği riskler nedeniyle CenturyLink Field‘a taraftar kabul etmeyeceklerini duyurdu.   

Seattle Seahawks yönetimi tarafından alınan karar, kamuoyuna şu sözler ile aktarıldı;   

“Dikkatli bir değerlendirmeden sonra, en azından yeni sezondaki ilk üç maçımızı (20 Eylül, 27 Eylül, 11 Ekim) taraftarlar olmadan oynamaya dair zor karar aldık. CenturyLink Field, yılların enerjisi ve tutkusu sayesinde ligdeki en iyi iç saha avantajı olan saha haline gelirken; tüm taraftarlarımızın, oyuncularımızın ve personelimizin sağlığı ve güvenliği en önemli önceliğimiz olmaya devam ediyor. Koşulların iyileşeceğinden umutluyuz. Sezon ilerledikçe, taraftarların katılımı konusu üzerine kararlar almak amacıyla sağlık ve hükümet yetkililerinin öncülüğünü takip etmeye devam edeceğiz.” 

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir