Seattle Seahawks, CenturyLink Field'a Taraftar Kabul Etmiyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By kallerna /CC-BY-SA

Seattle Seahawks ’ta taraftarlara kapılarını kapatan takımlar arasında yerini aldı.  

Seattle Seahawks, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; yeni sezonda gerçekleştirecekleri ilk 3 ev maçında (New England Patriots (2. Hafta), Dallas Cowboys (3. Hafta), Minnesota Vikings  (5. Hafta)) Covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği riskler nedeniyle CenturyLink Field‘a taraftar kabul etmeyeceklerini duyurdu.  

Seattle Seahawks, CenturyLink Field'a Taraftar Kabul Etmiyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By M I K E M O R R I S /CC-BY-SA

Seattle Seahawks yönetimi tarafından alınan karar, kamuoyuna şu sözler ile aktarıldı;  

“Dikkatli bir değerlendirmeden sonra, en azından yeni sezondaki ilk üç maçımızı (20 Eylül, 27 Eylül, 11 Ekim) taraftarlar olmadan oynamaya dair zor karar aldık. CenturyLink Field, yılların enerjisi ve tutkusu sayesinde ligdeki en iyi iç saha avantajı olan saha haline gelirken; tüm taraftarlarımızın, oyuncularımızın ve personelimizin sağlığı ve güvenliği en önemli önceliğimiz olmaya devam ediyor. Koşulların iyileşeceğinden umutluyuz. Sezon ilerledikçe, taraftarların katılımı konusu üzerine kararlar almak amacıyla sağlık ve hükümet yetkililerinin öncülüğünü takip etmeye devam edeceğiz.” 

Konu ile İlgili Daha Fazla Haber 

Patriots, 1 Ay Boyunca Taraftar Kabul Etmeyecek 

New England Patriots, 1 Ay Boyunca Taraftar Kabul Etmeyecek | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

 
New England Patriots, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile 13 Eylül’de yapılacak olan Miami Dolphins karşılaşmasıyla ve 27 Eylül’de yapılacak olan Las Vegas Raiders karşılaşmasının gerçekleştirileceği Gillete Stadyumu’nda covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği sağlık riskleri nedeniyle en azından eylül ayının sonuna kadar taraftar kabul etmeyeceklerini açıkladı.   

Önceki makaleNFL: 2020’de Sahada Maskotlara Yer Yok
Sonraki makaleBashaud Breeland 4 Maç Ceza Aldı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here