Bill Belichick: Cam Newton Yetenekli Bir Atlet

New England Patriots’un genel müdürü Bill Belichick, The Rich Eisen Show aracılığıyla bugün yaptığı açıklamada; takımın yeni oyuncusu Cam Newton hakkında konuştu.  

New England Patriots’un genel müdürü Bill Belichick, takımın yeni transferi olan Quarterback oyuncusu Cam Newton’ın, Patriots hücumunu çabuk bir şekilde kavramasından etkilendiğini dile getirdi. 

Van Roten: Newton'la Belichick'i Beraber Düşünmek "Korkunç" | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Keith Allison / CC-BY-SA

Bill Belichick;  

“Son derece çalışkan bir oyuncu, ilk giren ve son çıkan tipten bir adam. Gerçekten çok çalıştı ve hücumumuzu, iletişimimizi, çağrılarımızı öğrenmek için fazladan çok zaman harcadı. Bundan çok etkilendim. O çok iyi biri ve onu kavramakta çok iyi bir iş çıkardı. Yetenekli bir atlet.” 

Cam Newton ile ilgili Daha Fazla Haber

Cam Newton, #1 Numaralı Patriots Oyuncusu Oldu 

Cam Newton, #1 Numaralı Patriots Oyuncusu Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Mike Morbeck / CC-BY-SA

 New England Patriots, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklamayla beraber Cam Newton’ın, 1 numaralı formayı giyeceğini bildirdi.  

Yapılan bu açıklamayla beraber 1 numaralı formayı giyecek olan Newton; Aynı zamanda New England Patriots’un 1987’den bu yana kullanılmayan #1 numaralı Quarterback  formasını giyecek olan ilk oyuncu oldu. 

2003’te New England Patriots ilk kez Super Bowl’u kazandıktan sonra takımın maskotu 1 numarayı bağışlamış ve 0 numaralı formayı giyerek faaliyetlerine devam etmişti.  

9 yıllık Carolina Panthers kariyerinden sonra Cam Newton, takımını değiştirmiş ve yeni bir forma içerisinde bulunacak olsa bile; artık kariyerinin devamında aynı forma numarası ile sahalara çıkacak.   

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir