New England Patriots, 1 Ay Boyunca Taraftar Kabul Etmeyecek | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Önce Washington Football Team, daha sonra ise New Orleans Saints, Houston Texans, Chicago Bears ve Tennessee Titans’dan sonra şimdi de New England Patriots kapılarını taraftarlara kapattı. 

New England Patriots, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile 13 Eylül’de yapılacak olan Miami Dolphins karşılaşmasıyla ve 27 Eylül’de yapılacak olan Las Vegas Raiders karşılaşmasının gerçekleştirileceği  Gilette Stadyumu’nda, covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği sağlık riskleri nedeniyle en azından eylül ayının sonuna kadar taraftar kabul etmeyeceklerini açıkladı.  

New England Patriots – Alınan Kararın Detayları

New England Patriots yönetimi ile Massachussets Reopening Advisory Board arasında yapılan uzun süreli bir görüşme doğrultusunda alınan karar, yine yönetim ekibi tarafından şu sözler ile kamuoyuna duyuruldu.  

New England Patriots, Stadyumlarının Kapasitesini Düşürüyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By ERIC SALARD / CC-BY-SA

“Gilette Stadyumu devletin tutumunu ve bu kararı kamu güvenliği yararına tam olarak destekliyor. Ağustos ve Eylül aylarında hayranları ağırlama fırsatını memnuniyetle karşılayabilirdik ancak bunu sezonun ilerleyen aylarında yapacağımızı umuyoruz.”  

Yapılan açıklamayla birlikte alınan kararın; sadece Eylül ayının sonuna kadar geçerli olmadığı ve pandemik salgının sosyal hayata olan etkisi doğrultusunda geliştirilip değiştirilebileceği ifade edildi.  

Konu ile ilgili Daha Fazla Haber  

Tennessee Titans, İlk Maçta Seyirci Kabul Etmeyecek 

Tennessee Titans, İlk Maçta Seyirci Kabul Etmeyecek | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

 
Tennessee Titans ‘da, yeni sezonda taraftar kabul etmeyen takımlar kadrosunda yerini aldı.   

Tennessee Titans yönetimi, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; 2020 sezonunda ev sahaları olan Nissan Stadyumu’nda yapacakları ilk karşılaşma olan 20 Eylül Jacksonville Jaguars – Tennesse Titans maçına; Covid-19  pandemik salgının teşkil ettiği riskler nedeniyle, taraftar kabul etmeyeceklerini duyurdu.   

Önceki makaleCordralle Patterson: Mitchell Trubisky Bambaşka Bir Oyuncu
Sonraki makaleGerald McCoy Serbest Bırakıldı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here