Tennessee Titans, İlk Maçta Seyirci Kabul Etmeyecek | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

Tennessee Titans ‘da, yeni sezonda taraftar kabul etmeyen takımlar kadrosunda yerini aldı.  

İlk olarak Washington Football Team’in FedEx Stadyumu’na taraftar kabul etmeyeceğini açıklamasından sonra peşi peşine New Orleans Saints, Houston Texans ve Chicago Bears takımlarının da giriş yaptığı bu karar zincirine Tennesse Titans’da katıldı.  

Tennessee Titans yönetimi, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile 2020 sezonunda ev sahaları olan Nissan Stadyumu’nda yapacakları ilk karşılaşma olan 20 Eylül Jacksonville Jaguars – Tennesse Titans maçına; Covid-19  pandemik salgının teşkil ettiği riskler nedeniyle, taraftar kabul etmeyeceklerini duyurdu.  

Tennessee Titans, İlk Maçta Seyirci Kabul Etmeyecek | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Casey Fleser /CC-BY

Takımın başkanı ve CEO’su olan Burke Nihill, yapmış olduğu açıklamada aldıkları kararı şu sözler ile ifade etti;  

“Ev programımızı 20 Eylül’de hayranların önünde açmayı dilediğimizi inkâr etmek kesinlikle mümkün değil. NFL futbolu; gürültülü ve tezahürat yapan bir kalabalığın önünde oynanması amaçlanan bir oyundur ve bunu kimse bizden daha fazla arzulamaz. Ancak, bunlar normal zamanlar değil. Bu harika şehrin sivil liderleri olarak belediye başkanı Cooper ve Metro Nasville Halk sağlığı Departmanı’nın, taraftarlarımızı bugünlerde Nissan Stadyumu’na davet etmeyi erteleme kararını anlıyor ve destekliyoruz.”  

“Sizi temin ederim; bu virüs, size; heyecan verici, rekabetçi bir Titans Futbolu getirme misyonumuzdan bizi caydıramayacaktır. Taraftarlarımızın yakında Nissan Stadyumu’nda bizi neşelendirebileceklerini umuyor ve 14 Eylül Pazartesi gecesi futbolu ile sezona başlarken herkesin evden desteğini ve enerjisini hissetmeyi dört gözle bekliyoruz.”  

Önceki makaleChicago Bears, Soldier Field’da Taraftar Kabul Etmeyecek
Sonraki makale2021 Class Hall of Fame Finalistleri Açıklandı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here