Bashaud Breeland 4 Maç Ceza Aldı

Beklenen oldu, Bashaud Breeland askıya alındı! 

NFL, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile Kansas City Chiefs’in #21 numaralı Cornerback oyuncusu Bashaud Breeland ‘ın; 4 maç ceza aldığını duyurdu. 

NFL Network’ten konu ile ilgili yapılan raporlamalarla birlikte, Nisan ayında; marihuana bulundurmak da dahil olmak üzere birçok suçlamayla tutuklanan oyuncunun geçtiğimiz saatlerde lig tarafından aldığı cezanın gerekçesinin;  oyuncunun ligin madde bağımlılığı politikasını ihlal etmesi olduğu ifade edildi.  

Breeland ise konu ile ilgili olan duygularını ve düşüncelerini Instagram  aracılığıyla açıklayarak, yaptıkları için özür diledi.  

“Daha önce de lig tarafından duyurulduğu gibi, 4 maçlık bir uzaklaştırma aldım.”  

“Bunu bugün yayınlıyorum çünkü tüm Chiefs organizasyonundan, koçlarımdan, takım arkadaşlarımdan, ailemden ve taraftarlardan özür dilemek istiyorum. Eylemlerimin tüm sorumluluğunu kabul ediyorum ve takım arkadaşlarımla Super Bowl unvanımızı savunmak için sahaya dönmeyi dört gözle bekliyorum.” 

“Devam eden destekleriniz için herkese teşekkür ederim ve Let’s Go Chiefs! #chiefs #chiefskingdom #17familia #swilyfe #new17 #bounceback” 

Bashaud Breeland 4 Maç Ceza Aldı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By original: Keith Allison derivative: Diddykong1130 CC-BY-SA 2.0

Daha önce Washington Football Team ve Green Bay Packers kadrosunda toplamda 5 sezon boyunca yer almış olan Breeland, Kansas City Chiefs’te geçirdiği 1 sezonla beraber toplamda 6 sezonluk bir profesyonel futbol kariyerine sahip.  

6 sezonun deneyimini elde etmiş olan Cornerback oyuncusu Bashaud Breeland; 11 Ekim 2020 tarihinde Kansas City Chiefs’in Las Vegas Raiders’a karşı oynayacak olduğu 5. hafta maçında tekrardan sahalara dönecek.  

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir