Washington Football Team, Yeni Sezonda Taraftarsız Oynuyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By The original uploader was Betp at French Wikipedia / CC-BY

Washington Football Team, 2020 sezonunda FedExField’a taraftar kabul etmeyecek.  

Washington Football Team yönetimi, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile yeni sezonda FedExField’a taraftar kabul etmeyeceklerini duyurdu.  

Takımın sahibi olan Dan Snyder, konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada şu sözleri sarf etti;  

“NFL’de her yıl en iyi taraftarları ağırladığımız için oldukça şanslıyız. Ancak bu taraftarlarımızın, oyuncularımızın, antrenörlerimizi ve maç günü ekibimiz de dahil olmak üzere her bir üyemizin refahı çok önemli. Ve şu anda Covid-19 hakkında mevcut olan bilgi; taraftarlarımıza FedExField’da hoş geldiniz demek için öngörülemeyen bir düzeyde.” 

Washington Football Team, Yeni Sezonda Taraftarsız Oynuyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Rory Finneren /CC-BY

“Ligde, gözlemcilerimizi ve diğer personellerimizi sahadan geri çağıran ilk takım olduk ve o zamandan beri gelişen bu durumu izlemekteyiz. Bu, kolay bir karar değildi ancak federal, eyalet ve yerel yetkililer ve yapılan birkaç görüşmeden sonra- ve tam burada ülkenin başkentine bulundan ülkenin önde gelen tıbbı uzmanlarından bazılarının katkılarıyla- Bunun doğru bir karar olduğundan eminiz.” 

“Hayranlarımıza 2020 için yenilikçi ve yeni hissettirmenin yollarını bulmaya çalışıyoruz ve durum güvenli hale gelir gelmez topluluğu kapılardan karşılamak için sabırsızlanıyoruz.”   

Washington Football Team yönetimi tarafından geçtiğimiz saatlerde kamuoyuna duyurulan bu kararla birlikte takım yönetimi tarafından gelen bir diğer açıklama ise; ülke ve dünya genelinde durumun iyileşmesi veya yeni bir boyuta ulaşması halinde, alınan bu kararların yeniden değerlendirileceği yönünde oldu.  

Önceki makaleUfuk Eren Özelçe, BAU Lions’un LB Koçu Oldu
Sonraki makaleDoug Pederson Tekrardan Sahada
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here