Lane Johnson Rezerv/Covid-19 Listesinden Çıktı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Philadelphia Eagles, takımın Offensive Tackle oyuncusu olan Lane Johnson ‘ı Rezerv/Covid-19 listesinden çıkarttıklarını açıkladı. 

NFL Network’ten Kevin Patra tarafından konu ile ilgili yapılan raporlamalar dahilinde; geçtiğimiz saatlerde Rezerv/Covid-19 listesinden çıkartılan Lane Jonhson’ın tekrardan  Philadelphia Eagles’ın aktif oyuncu kadrosuna dahil edildiği bildirildi.  

Lane Johnson- İstatistikler  

Philadelphia Eagles, Jalen Reagor ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Kevin Burkett / CC-BY-SA

2013 NFL Draft’ın 1. round ve 4. sırasından Philadelphia Eagles tarafından seçilmiş olduğu o zamandan bu yana Philadelphia Eagles’ta Right Tackle oyuncusu olarak yer alan oyuncu, 7 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 2 Fumbles Recovered  

İstatistiklerini elde etmesinin yanı sıra;   

  • 2018 NFL Top 100 (#95)  

Ödüllerini de elde etti.   

Kariyeri boyunca toplamda 92 maçta yer almış olan oyuncu, aynı zamanda bu 92 maçın hepsinde başlangıç oyuncusu olarak faaliyet gösterdi.   

Konu ile ilgili daha fazla haber 

Lane Johnson Koronavirüse Yakalandı 

Lane Johnson Rezerv/Covid-19 Listesinden Çıktı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA Lane Johnson Photo By Keith Allison / CC-BY-SA

Philadelphia Eagles’ın Right Tackle oyuncusu olan Lane Johnson, Twitter aracılığıyla yapmış olduğu bir açıklamada yaptırmış olduğu covid-19 testinin sonucunun pozitif olduğunu açıkladı.   

Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamada oyuncu, şu sözleri dile getirdi;   

“Geçtiğimiz birkaç ay boyunca 18 gün önceki OL Mastermind Summit seyahati de dahil olmak üzere tüm seyahatlerden sonra yaptırdığım test negatifti.   

“Uzun ve yorucu bir mevsime hazırlık için çok çalışıyorum. Ve Seansalar sırasında güvenlik ve sağlık ortamı oluşturmak için gerekli tüm önlemleri almaya çalıştım. Bunu ciddiye almaya ve diğer herkesi de ciddiye almaya teşvik edeceğim.”  

“Tüm protokolleri takip edeceğim ve yakında takım arkadaşlarıma, antrenörlerime katılmayı dört gözle bekliyorum! #FlyEaglesFly”   

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here