Lane Johnson Rezerv/Covid-19 Listesinden Çıktı

Philadelphia Eagles, takımın Offensive Tackle oyuncusu olan Lane Johnson ‘ı Rezerv/Covid-19 listesinden çıkarttıklarını açıkladı. 

NFL Network’ten Kevin Patra tarafından konu ile ilgili yapılan raporlamalar dahilinde; geçtiğimiz saatlerde Rezerv/Covid-19 listesinden çıkartılan Lane Jonhson’ın tekrardan Philadelphia Eagles’ın aktif oyuncu kadrosuna dahil edildiği bildirildi.  

Lane Johnson – Kariyer ve İstatistikler

Lane Johnson - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo by Keith Allison from Hanover, MD, USA / CC-BY-SA

2013 NFL Draft‘ının 1. round ve 4. sırasından Philadelphia Eagles tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Johnson, 20 Temmuz 2013 tarihinde Philadelphia Eagles ile; 4 yıl süreli, 19,85 milyon dolar değerinde olan ve +12,81 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar Philadelphia Eagles adına sahaya çıkmış olan Offensive Tackle oyuncusu Johnson, toplamdaki 8 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 2 Fumbles Recovered

İstatistiğini elde etmesinin yanı sıra;

  • 2018 NFL Top 100(#95)
  • 2017 First Team All-Pro

Ödüllerini de elde etti ve 2017, 2018, 2019 Pro Bowl’ları da dahil olmak üzere toplamda 99 maçta yer aldı.

Philadelphia Eagles adına sahaya çıkmış olduğu toplamdaki 8 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 99 maçta yer almış olan Offensive Tackle oyuncusu Lane Johnson; bu 99 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir