Baltimore Ravens Takım Tesisini Kapattı

Covid-19’un Yeni Adresi Baltimore Ravens Oldu. 

6-4’lük bir skorla birlikte sezona devam eden Ravens geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklamayla birlikte, takım içerisinde birçok Covid-19 vakası nedeniyle takım tesisini kapatma kararı aldı. 

Yapılan açıklamalar çerçevesinde kadroda teşhis edilen covid-19 vakalarıyla birlikte hemen yakın temas takip sistemine başlangıç yapıldığı; covid-19 testi pozitif çıkan kişilerin hızlı bir şekilde kendilerini karantinaya aldıkları; ekibin tüm faaliyetlerinin ise sanal ortam üzerinden devam edeceği bildirildi.  

“Dün gece geç saatlerde, Baltimore Ravens organizasyonunun birçok üyesinin covid-19 testinin pozitif çıktığı hakkında bilgilendirildik ve o kişiler acil bir şekilde kendilerini karantinaya aldılar.

Temas takibi sürecini başlattık ve bu süre zarfında Under Armour Performance Center kapatılacak, ayrıca tüm ekip aktiviteleri sanal olarak gerçekleştirilecektir.  

NFL’in, ekip doktorlarımızın ve tıbbi eğitmenlerimizin rehberliği ile yakın çalışmaya ve onları takip etmeye devam edeceğiz.” 

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir