New York Giants 'ın 3 Oyuncusu Covid-19'a Yakalandı! | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Barry Wise / CC-BY-SA

New York Giants’tan Kötü Haber! 

3-7’lik bir skorla birlikte sezona devam eden New York Giants, yapmış olduğu bir açıklamayla birlikte; 3 oyuncusunun covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu! 

New York Giants;

Dün gece boyunca, 3 Giants oyuncusunun Covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirildi. Oyuncular derhal kendilerini izole etmeleri konusunda bilgilendirildi ve temas izleme süreci devam ediyor.  

Good Bye Week nedeniyle Giants ofisi bugün kapalı. Oyuncular ve antrenörler, pazartesi günü ayarlanmış bir programla çalışmaya devam edecekler.  

Giants ve diğer tüm takımlar şu anda sezonun geri kalanı için ligin Intensive protokolü altında çalışıyor.

Pozitif test sonuçları ve yakın temaslar ile ilgili tüm konularda olduğu gibi NFL’in Chief Medicial Officer’i ile yakın çalışıyoruz.”  

Covid-19 testi pozitif çıkan oyuncular;  

  • Offensive Lineman Matt Peart 
  • Wide Receiver  Dante Pettis 
  • Tight End Kaden Smith 

Covid-19 testi pozitif çıkan oyuncuların Reserve/Covid-19 listesine yerleştirilmesiyle birlikte takım içerisinde başlayacak olan yakın temas takip sistemi çerçevesinde New York Giants’ın yakın gelecekteki maçları sekteye uğrayabilir.  

Önceki makaleMyles Garrett, Reserve/Covid-19 Listesine Yerleştirildi
Sonraki makaleTaysom Hill, Falcons Maçı İçin Starter QB Olabilir
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here