Baltimore Ravens, M&T Bank’in Kapasitesini Azaltıyor

Baltimore Ravens, M&T Bank Stadyumu’nun Kapasitesini 14.000 Kişinin Altına Düşürecek

Baltimore Ravens yönetimi, NFL’in 2020 sezonunda stadyumlarda taraftar olmasına izin vermesi dahilinde yeni stadyum kapasitesini azaltacağını bildirdi.  

Normal şartlarda 71.008 kişilik olan M&T Bank Stadyumu’nun kapasitesi takımın 2020 sezonu planlarına göre eğer ki NFL yönetimi yeni sezonda taraftarların stadyumda bulunmasına izin verirse sağlık şartları gereğince 14.000 kişinin altına düşürülecek. 

Baltimore Ravens takımının başkanı Dick Cass konu hakkında yaptığı açıklamada şu sözleri ifade etti;  

“Oyunlara katılmak isteyen hayranlar için uygun bir güvenlik seviyesi sunmak amacıyla M&T Bank Stadyumu’nun kapasitesinin azaltılması gerekiyor. Bunun bilet alacak/ almış olan birçok kişi için bir aksaklık olacağından dolayı hayal kırıklığına uğradık. Ancak hayranlarımıza ve topluluğumuzu M&T Bank Stadyumu’nda olabildiğince güvende tutmakla yükümlüyüz.”  

Yapılan açıklamalarla beraber 2020 sezonu için 62.000’den fazla bilet satılmış olan M&T Bank Stadyumu için Baltimore Ravens; bu rezervasyonları 2021 sezonu için erteleyeceğini; oyun başına olacak olan bilet satışlarının durdurulacağını ve hâlihazırda yapılmış olan bilet satın alımları için geri ödeme yapılacağını da bildirdi.  

Açıklamanın detayları dahilinde, PSL sahibi olanların ise yeni oturma planı tamamlandıktan sonra; 2020 sezonu maçları için oyun bileti satın alma önceliğine sahip olacağı dile getirildi. 

Aynı zamanda yapılan açıklamalarla birlikte M&T Bank Stadyumu’nda taraftarlara sunulacak olan koltuk kapasitesi dahilinde; covid-19 ile mücadele kapsamında belirlenen kurallara da uyulacağı bildirildi.  

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir