Tom Brady ve Peyton Manning Karşılaşması, The Match: Champions for Charity
Tom Brady ve Peyton Manning rekabeti olan The Match: Champions for Charity, bugün öğleden sonra gerçekleşti. Maçtan geriye eğlenceli görüntüler kaldı.

The Match: Champions For Charity, Tom Brady rüzgarı ile sarsıldı!

8 Mayıs‘ta NFL tarafından duyurulan ve bünyesinde dünya çapında tanınan kişiliklerin bulunduğu The Match: Champions For Charity, bugün akşam saatlerinde gerçekleştirildi. (Türkiye Cumhuriyeti saati ile 22:00, ABD saati ile 15:00)

İçerisinde Tom Brady, Tiger Woods ve Phil Mickelson‘un yanı sıra Hall of Fame Quarterback oyuncusu Peyton Manning‘in de yer aldığı organizasyon bugün, Hobe Sound Florida‘da bulunan Medalist Golf Kulübü‘nde gerçekleştirildi.

Organizasyon hem WarnerMedia tarafından canlı olarak ekranlarda yayınlandı hem de maçın eğlenceli dakikaları NFL‘in Instagram hesabından takipçilerle paylaşıldı.

Maçtan geriye oldukça eğlenceli dakikalar ve Tom Brady‘nin muhteşem atışları kaldı.

View this post on Instagram

TOM. BRADY. 🎯🎯🎯 (via @bleacherreport)

A post shared by NFL (@nfl) on

(Phil Mickelson’un, PGA Tour’da beşi büyük turnuvalarda olmak üzere 40 birinciliği bulunmaktadır.)

(Ayrıca maçta çokça ismi geçen Lefty, Phil Mickelson‘dur. Kendisine “Lefty” denmesinin sebebi golf oynarken sol elini kullanmasıdır.)

WarnerMedia ve katılımcı sporcuların Covid-19 pandemik salgını çerçevesinde yardım çabaları için 10 milyon dolar bağışta bulunacağını ve bu organizasyonun asıl sebebinin de bu olduğunu sizlere zaten daha önce bildirmiştik.

Maç için oynanan bahisler de aynı şekilde hayır kurumlarına coronavirüs kapsamında bağış olarak gidecek ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

Peki ya sosyal medyada maça nasıl tepkiler mi oldu? Sizleri NFL takımlarının ve oyuncularının Champions For Charity maçına olan tepkileri ile baş başa bırakıyoruz!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here