The Match: Champions For Charity 24 Mayıs'ta Gerçekleşecek
Tom Brady, Peyton Manning, Tiger Woods ve Phil Mickelson'ın yapacak olduğu "The Match: Champions For Charity" organizasyonu için kesin tarih açıklandı!

Tom Brady, Tiger Woods ve Phil Mickelson‘ın yapacak olduğu “The Match: Champions For Charity” organizasyonu için kesin tarih açıklandı!

Tom Brady, Tiger Woods ve Phil Mickelson‘un yanı sıra Hall of Fame Quarterback oyuncusu Peyton Manning‘in de yer alacağı etkinlik 24 Mayıs günü Amerika Birleşik Devletleri ile saat 15:00’da, Türkiye Cumhuriyeti saati ile ise 22:00’da, Hobe Sound Florida‘da ki Medalist Golf Kulübü‘nde gerçekleşecek.

The Match: Champions For Charity 24 Mayıs'ta Gerçekleşecek
Tom Brady, Peyton Manning, Tiger Woods ve Phil Mickelson– “The Match: Champions For Charity

Organizasyon için yapılan diğer açıklamalara göre ise Tiger Woods, Peyton Manning ile bir takım kurarken Tom Brady ise Lefty olarak bilinen Phil Mickelson ile aynı takımda yer alacak.

Phil Mickelso’un, PGA Tour’da beşi büyük turnuvalarda olmak üzere 40 birinciliği bulunmaktadır. Phil, Golf oynarken sol elini kullandığından “Lefty” takma adını almıştır. 

2’ye 2 olarak gerçekleştirilecek olan bu organizasyon WarnerMedia aracılığı ile ekranlara yansıyacak.

Aynı zamanda WarnerMedia ve katılımcı sporcular ayrıca Covid-19 yardım çabalarına 10 milyon dolar bağışta bulunacak. Maç için oynanacak olan bahisler de aynı şekilde hayır kurumuna yardım olarak gidecek.

Sporcular, Coronavirüs ile mücadele kapsamında yapacakları bu organizasyon öncesinde sanal alanda toplandı ve ufak bir konuşma gerçekleştirdiler.

bugün açıklanacak olan NFL 2020 maç takvimini sizlere canlı olarak aktaracağız, takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here