Tennessee Titans ‘ta Covid-19 Vakalarının Arkası Kesilmiyor

Tennessee Titans, covid-19 belasından kurtulamadı.  

27 Eylül’den bu yana 15’ten fazla covid-19 vakası bildirdikten sonra bir süreliğine pozitif covid-19 vakası bulundurmamış olan Titans, maalesef ki covid-19’u yenmeyi başaramadı.  

Takım yönetimi, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; bugün yapılan covid-19 testlerinin arasında bir oyuncusunun covid-19 testinin pozitif olduğunu dile getirdi. 

Yapılan açıklamayla birlikte takım tesisinin kapalı kalacağı kesinlik kazanırken, aynı zamanda 11 Ekim Pazar günü oynanması beklenen Tennessee Titans–Buffalo Bills maçı ise şüpheli konuma yükseldi.  

Titans, 27 Eylül’den bugüne kadar toplamda 21 üyesinin covid-19 testinin pozitif olduğunu açıkladı. Bu kişilerden 12’si takım oyuncuları iken geriye kalan 9 kişi takım personeli oldu. 

Tennessee Titans’da yer alan bu covid-19 vakalarının artma olasılığıyla birlikte yeni sezonda yaşanacak olan aksaklıkların olasılığı da birbirine paralelliğini sürdürmekte.

Konuyla İlgil Haber 

Tennessee Titans Covid-19’dan Kurtulamamış 

Tennessee Titans Covid-19'dan Kurtulamamış | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

 
Tennessee Titans, covid-19 Serisini Bozdu  

27 Eylül’den sonra bir haftalık bir süreçte 15’ten fazla pozitif covid-19 vakası bildirdikten sonra bu haftanın başlarında 2 gün boyunca pozitif covid-19 vakası bildirmeyen Tennessee Titans, bu seriye bir son verdi.  

Takım, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklamada; 2 oyuncularının covid-19 testinin pozitif çıktığını bildirdi. Yapılan açıklamayla birlikte  Titans’ın Covid-19’dan kurtulamadığı da teyit edilmiş oldu.   

NFL Network’ten Tom Pelissero tarafından konuyla ilgili olarak yapılan raporlamalarda27 Eylül’den bugüne kadar Titans cephesinden gelen pozitif covid-19 vaka sayısının 20 olduğu ifade edildi.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir