Tennessee Titans Covid-19’dan Kurtulamamış

Tennessee Titans, covid-19 Serisini Bozdu 

27 Eylül’den sonra bir haftalık bir süreçte 15’ten fazla pozitif covid-19 vakası bildirdikten sonra bu haftanın başlarında 2 gün boyunca pozitif covid-19 vakası bildirmeyen Tennessee Titans, bu seriye bir son verdi. 

Takım, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklamada; 2 oyuncularının covid-19 testinin pozitif çıktığını bildirdi. Yapılan açıklamayla birlikte  Titans’ın Covid-19’dan kurtulamadığı da teyit edilmiş oldu.  

NFL Network’ten Tom Pelissero tarafından konuyla ilgili olarak yapılan raporlamalarda, 27 Eylül’den bugüne kadar Titans cephesinden gelen pozitif covid-19 vaka sayısının 20 olduğu ifade edildi.  

Tennessee Titans‘ın bir sonraki maç yapacağı takım olan Buffalo Bills’in baş koçu Sean McDermott, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; Buffallo Bills bünyesinde şu ana dek sıfır adet pozitif covid-19 vakası  olduğunu ve Tennessee Titans’taki gelişmeleri ise takip ettiklerini dile getirdi.  

Sean McDermott; “Sorumlu olmalı ve bilgi toplamalıyız. Böylece binamızdaki  insanların sağlığını ve refahını listemizin en başına koyabiliriz. Yokuş yukarı bir savaş yapıyoruz. Lig, protokolleri arttırarak doğru adımları arttı. Bu gerekli çünkü bu iş daha da zorlaşacak. Kimse mükemmel değil. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.”  

Konuyla İlgili Haber

Tennessee Titans Protokolleri İhlal Ediyor Mu? 

Tennessee Titans Covid-19 Protokollerini İhlal Ediyor Mu? | Korumalı Futbol Türkiye

27 Eylül’de yapılan Minnesota Vikings–Tennessee Titans maçı sonrasında lig içerisinde ortaya çıkan Covid-19 skandalının başrolünü oynayan Tennessee Titans’a dair çarpıcı iddialar ortaya atıldı.   

Ortaya konulan iddialar, lig bünyesinde yapılan testlerde en çok pozitif vaka sayısını bildiren Tennessee Titans ( Toplamda 16 Covid-19 Vakası| 10 Oyuncu  Reserve /Covid-19 Listesinde) için “Covid-19 Protokollerini İhlal Mi Ediyor?” sorusunu gündeme getirdi.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir