Tennessee Titans ‘a 350.000 Dolar Para Cezası Kesildi

Beklenen oldu! 

NFL ve NFLPA ortak çalışması doğrultusunda yapılan son açıklamalarla birlikte; Tennessee Titans takımına covid-19 protokollerini ihlal etmesi gerekçesiyle, 350.000 dolar para cezası kesildiği duyuruldu.  

Yapılan açıklamada Tennessee Titans’ın 350.000 dolar para cezasına çarptırılmasının en büyük nedenlerinin; bireylerin maske takma protokollerine uymadıkları ve tesis dışındaki antrenmanlarla alakalı olarak yetersiz iletişim durumu olduğu bildirildi.  

Takımdan kimsenin disiplin cezası almadığı bildirilirken, eğer vakalar artış göstermeye devam ederse iplerin daha da sıkılabileceği ifade edildi. 

Konuyla ilgili Haber 

Tennessee Titans Protokolleri İhlal Ediyor Mu? 

Tennessee Titans Covid-19 Protokollerini İhlal Ediyor Mu? | Korumalı Futbol Türkiye
Tennessee Titans Covid-19 Protokollerini İhlal Ediyor Mu? | Korumalı Futbol Türkiye

Tennessee Titans içerisinde birçok covid-19 vakanın ortaya çıkmasından sonra akıllardaki tek soru; Titans, Covid-19 Protokollerini İhlal Ediyor Mu?  

27 Eylül’de yapılan Vikings–Titans maçı sonrasında lig içerisinde ortaya çıkan Covid-19 skandalının başrolünü oynayan Tennessee Titans’a dair çarpıcı iddialar ortaya atıldı.   

Ortaya konulan iddialar, lig bünyesinde yapılan testlerde en çok pozitif vaka sayısını bildiren Titans (Toplamda 16 Covid-19 Vakası| 10 Oyuncu  Reserve /Covid-19 Listesinde) için “Covid-19 Protokollerini İhlal Mi Ediyor?” sorusunu gündeme getirdi.   

NFL Network’ten konuyla ilgili yapılan raporlamalarda ise; NFL ve NFLPA’nın lig çapında birlikte yaptığı ve birkaç gün içerisinde tamamlanması beklenen araştırmalarda üzerinde en çok durulan konulardan birinin Kinexon izleme cihazlarının takılmasıyla ilgili protokollerin ihlal edilip edilmediği olduğu dile getirildi.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir