Tennessee Titans 'a 350.000 Dolar Para Cezası Kesildi | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

Beklenen oldu! 

NFL ve NFLPA ortak çalışması doğrultusunda yapılan son açıklamalarla birlikte; Tennessee Titans takımına covid-19 protokollerini ihlal etmesi gerekçesiyle, 350.000 dolar para cezası kesildiği duyuruldu.  

Yapılan açıklamada Tennessee Titans’ın 350.000 dolar para cezasına çarptırılmasının en büyük nedenlerinin; bireylerin maske takma protokollerine uymadıkları ve tesis dışındaki antrenmanlarla alakalı olarak yetersiz iletişim durumu olduğu bildirildi.  

Takımdan kimsenin disiplin cezası almadığı bildirilirken, eğer vakalar artış göstermeye devam ederse iplerin daha da sıkılabileceği ifade edildi. 

Konuyla ilgili Haber 

Tennessee Titans Protokolleri İhlal Ediyor Mu? 

Tennessee Titans Covid-19 Protokollerini İhlal Ediyor Mu? | Korumalı Futbol Türkiye
Tennessee Titans Covid-19 Protokollerini İhlal Ediyor Mu? | Korumalı Futbol Türkiye

Tennessee Titans içerisinde birçok covid-19 vakanın ortaya çıkmasından sonra akıllardaki tek soru; Titans, Covid-19 Protokollerini İhlal Ediyor Mu?  

27 Eylül’de yapılan Vikings–Titans maçı sonrasında lig içerisinde ortaya çıkan Covid-19 skandalının başrolünü oynayan Tennessee Titans’a dair çarpıcı iddialar ortaya atıldı.   

Ortaya konulan iddialar, lig bünyesinde yapılan testlerde en çok pozitif vaka sayısını bildiren Titans (Toplamda 16 Covid-19 Vakası| 10 Oyuncu  Reserve /Covid-19 Listesinde) için “Covid-19 Protokollerini İhlal Mi Ediyor?” sorusunu gündeme getirdi.   

NFL Network’ten konuyla ilgili yapılan raporlamalarda ise; NFL ve NFLPA’nın lig çapında birlikte yaptığı ve birkaç gün içerisinde tamamlanması beklenen araştırmalarda üzerinde en çok durulan konulardan birinin Kinexon izleme cihazlarının takılmasıyla ilgili protokollerin ihlal edilip edilmediği olduğu dile getirildi.   

Önceki makaleOdell Beckham Jr. Sakatlandı
Sonraki makaleCam Newton, Beklenen Performansı Ortaya Koyamadı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here