Tennessee Titans Covid-19 Protokollerini İhlal Ediyor Mu? | Korumalı Futbol Türkiye
Tennessee Titans Covid-19 Protokollerini İhlal Ediyor Mu? | Korumalı Futbol Türkiye

Tennessee Titans içerisinde birçok covid-19 vakanın ortaya çıkmasından sonra akıllardaki tek soru; Tennessee Titans, Covid-19 Protokollerini İhlal Ediyor Mu? 

27 Eylül’de yapılan Minnesota Vikings–Tennessee Titans maçı sonrasında lig içerisinde ortaya çıkan Covid-19 skandalının başrolünü oynayan Tennessee Titans’a dair çarpıcı iddialar ortaya atıldı.  

Ortaya konulan iddialar, lig bünyesinde yapılan testlerde en çok pozitif vaka sayısını bildiren Tennessee Titans ( Toplamda 16 Covid-19 Vakası| 10 Oyuncu  Reserve /Covid-19 Listesinde) için “Covid-19 Protokollerini İhlal Mi Ediyor?” sorusunu gündeme getirdi.  

NFL Network’ten konuyla ilgili yapılan raporlamalarda ise; NFL ve NFLPA’nın lig çapında birlikte yaptığı ve birkaç gün içerisinde tamamlanması beklenen araştırmalarda üzerinde en çok durulan konulardan birinin Kinexon izleme cihazlarının takılmasıyla ilgili protokollerin ihlal edilip edilmediği olduğu dile getirildi.  

Konuyla İlgili Haber 

Tennessee Titans‘da Covid-19 Vakası Bitmiyor 

Tennessee Titans 'da Covid-19 Vakası Bitmiyor | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

 
Tennessee Titans cephesinden gelen covid-19 vakalarının ardı arkası kesilmiyor.  

27 Eylül’de yaptıkları Minnesota Vikings karşılaşması sonucunda covid-19 ile gündeme gelen ve önce 4 oyuncusu ile 5 çalışanının covid-19 testinin pozitif olduğunu açıklayan, daha sonra 2 oyuncusunun daha covid-19 testinin pozitif olduğunu açıklayan Titans; bugün yapmış olduğu yeni açıklamada ise 1 oyuncusunun ve 2 personelinin daha covid-19 testinin pozitif olduğunu bildirdi.   

Yapılan açıklamalar doğrultusunda Titans bünyesinde toplamda 16 adet covid-19 vakasının olduğu doğrulandı. (8 oyuncu / 8 personel)   

Önceki makaleChris Carson, Aktif Kadroya Dahil Edildi
Sonraki makaleNick Chubb Dizinden Sakatlandı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here