Tennessee Titans Protokolleri İhlal Ediyor Mu?

Tennessee Titans içerisinde birçok covid-19 vakanın ortaya çıkmasından sonra akıllardaki tek soru; Tennessee Titans, Covid-19 Protokollerini İhlal Ediyor Mu? 

27 Eylül’de yapılan Minnesota Vikings–Tennessee Titans maçı sonrasında lig içerisinde ortaya çıkan Covid-19 skandalının başrolünü oynayan Tennessee Titans’a dair çarpıcı iddialar ortaya atıldı.  

Ortaya konulan iddialar, lig bünyesinde yapılan testlerde en çok pozitif vaka sayısını bildiren Tennessee Titans ( Toplamda 16 Covid-19 Vakası| 10 Oyuncu  Reserve /Covid-19 Listesinde) için “Covid-19 Protokollerini İhlal Mi Ediyor?” sorusunu gündeme getirdi.  

NFL Network’ten konuyla ilgili yapılan raporlamalarda ise; NFL ve NFLPA’nın lig çapında birlikte yaptığı ve birkaç gün içerisinde tamamlanması beklenen araştırmalarda üzerinde en çok durulan konulardan birinin Kinexon izleme cihazlarının takılmasıyla ilgili protokollerin ihlal edilip edilmediği olduğu dile getirildi.  

Konuyla İlgili Haber 

Tennessee Titans‘da Covid-19 Vakası Bitmiyor 

Tennessee Titans 'da Covid-19 Vakası Bitmiyor | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

 
Tennessee Titans cephesinden gelen covid-19 vakalarının ardı arkası kesilmiyor.  

27 Eylül’de yaptıkları Minnesota Vikings karşılaşması sonucunda covid-19 ile gündeme gelen ve önce 4 oyuncusu ile 5 çalışanının covid-19 testinin pozitif olduğunu açıklayan, daha sonra 2 oyuncusunun daha covid-19 testinin pozitif olduğunu açıklayan Titans; bugün yapmış olduğu yeni açıklamada ise 1 oyuncusunun ve 2 personelinin daha covid-19 testinin pozitif olduğunu bildirdi.   

Yapılan açıklamalar doğrultusunda Titans bünyesinde toplamda 16 adet covid-19 vakasının olduğu doğrulandı. (8 oyuncu / 8 personel)   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir